Як купити Кірбі.

Кірбі (Kirby) - це найстаріша компанія, що працює на ринку товарів для дому більше 100 років. Найбільш відома її продукція - це потужний пилосос Kirby. Апарат має безліч насадок, які продаються окремо. Також Кірбі - це побутова хімія, аксесуари і витратні матеріали. Розглянемо, як же можна купити виріб Кірбі.
Вам знадобиться
  • 1. Телефон або підключення до інтернету, щоб зробити замовлення
  • 2. Паспорт і наявність прописки, якщо будете забирати товар на пошті
  • 3. Гроші)
Інструкція
1
Можна купити по телефону через офіційного дилера. Для цього заходите на російськомовний сайт компанії в розділ "Как купить", внизу сторінки буде написаний московський телефон, по якому можна оформити замовлення. Якщо ви бажаєте подивитися на роботу пилососа в реальності, то на тому ж офіційному сайті відправте замовлення на демонстрацію товару фахівцями компанії, які прямо у вас вдома покажуть, як користуватися пилососом, його можливості і т.д.
2
Якщо ви звикли здійснювати покупки через інтернет, то купити Кірбі також легко на офіційному сайті продавця. Спочатку проходите нескладну процедуру реєстрації, а потім вибравши товар в каталозі, кладете його в віртуальну корзину. Далі оформляєте сам замовлення, його доставку та оплату. Крім офіційного сайту, продажем пилососів та інших товарів Кірбі займаються сторонні веб-ресурси, наприклад інтернет-магазини. Після оформлення реєстрації, ви робите замовлення і уточнюєте всі необхідні формальності (доставка, оплата).
3
Найпростіший (але в той же час сміливий) спосіб покупки продукції Кірбі - через газету або у знайомих. Але здійснюючи таким чином придбання, ви повністю довіряєтеся тим людям, які до вас користувалися товаром. Ви повинні розуміти, що не буде ніякої гарантії в разі поломки пилососа, можливо буде не діставати окремих деталей. Але все ж є плюси при купівлі за оголошенням або у знайомих - це швидкість і відносна дешевизна.
4
Якщо у вас вже є пилосос Кірбі, але не вистачає, наприклад, видаткових матеріалів або окремих насадок, то їх також можна замовити або по телефону, або через інтернет. Вони доставляються швидше, ніж сам пилосос. Костьольна насадок, то замовляти, природно, потрібно ті, які підходять саме до вашого Кірбі, бо різні моделі мають різні матеріали і деталі.
Зверніть увагу
При покупці через інтернет, якщо є сумніви в прудкості доставки і якості товару, а також при недовірі до магазину, то ви завжди можете залишити відгук або прочитати вже наявний в рекламній системі Яндекс Маркет.Там реальні люди залишають свої позитивні або негативні враження про виробників і продавців.
Корисна порада
Якщо товар доставив кур'єр, то перевіряйте комплектацію і якість при ньому! Відправлення вважається доставленим, якщо посилка розкрита без нього