Як знайти роботу в Лондоні.

Лондон - це не тільки столиця Великобританії. На сьогоднішній день, Лондон є одним зі світових центрів в області моди, фінансів, науки і культури. Тому люди так хочуть жити і працювати в цьому прекрасному місті на Темзі. Але як стати істинним лондонцем, як знайти роботу в Лондоні?
Інструкція
1
Пройдіть курси англійської мови. Якщо ви не володієте мовою навіть на початковому рівні, це не закриває перед вами можливість працювати в Лондоні. Але ви зможете знайти роботу тільки в області обслуговуючого персоналу. Тому вкладення в курси англійської мови - це фундамент майбутньої успішної кар'єри. Знання мови не тільки допомагає в роботі, але і сприяє успішній соціалізації в чужій країні - швидкому встановленню дружніх зв'язків з іноземцями, більш вільному орієнтуванню в незнайомому місті. Мовні курси можна пройти в своїй країні, а можна, якщо дозволяють кошти, знайти хорошу мовну школу вже в Британії. В останньому випадку результат буде надійніше, так як вивчати мову в його природному середовищі набагато ефективніше.
2
Вивчіть лондонський ринок праці. Ви можете приїхати в Лондон через спеціальне агентство і на місці розібратися в ситуації або, якщо ви не схильні до авантюр, перевірити затребуваність своєї професії через інтернет. Звичайно, ваш рівень освіти відіграє в пошуку роботи не останню роль. Особи з вищою освітою, високопрофесійні у своїй справі, звичайно, не зустрінуть особливих труднощів з працевлаштуванням. Людям без вищої освіти доведеться складніше, через світову фінансову кризу вакансіями низькокваліфікованих працівників не гребують і самі англійці.
3
Виберіть відповідне агентство з працевлаштування. Роботу в Лондоні вам може надати або компанія або рекрутингове агентство. Найбільш відомими агентствами з пошуку роботи є Adecco, CoRecruitment, Man Power, Jobs Pilot. Зареєструйтесь на їх сайтах, надайте своє резюме (curriculum), пройдіть інтерв'ю. В принципі, в ці агентства потрібно звертатися, коли ви вже перебуваєте в Лондоні, але резюме можна надіслати і заздалегідь.
Зверніть увагу
Одна з важливих складових сучасного життя - мобільний зв'язок. І в Лондоні без неї нікуди. По приїзду в Англію вам в обов'язковому порядку необхідно підключиться до місцевого стільниковому оператору. Але послуги зв'язку у Великобританії дуже дороги. Щоб вибрати оптимальний для себе тариф, бажано ще до поїздки ознайомиться з пропозиціями провідних операторів зв'язку на їх офіційних сайтах. Ось приблизний список потрібних сайтів: www.three.co.uk, www.o2.co.uk, www.vodafone.co.uk, www.orange.co.uk, www.t-mobile.co.uk і www. virginmobile.com.