Як намалювати всесвіт.

Малювати абстрактні речі - це завжди досить цікаво і захоплююче. Особливо малювати таку глобальну річ, як Всесвіт. На перший погляд може здатися, що намалювати всесвіт дуже складно - насправді це дуже просто.
Вам знадобиться
  • Пензлі, фарби, полотно або планшет для малювання, в крайньому ж випадку будь-який редактор растрової або векторної графіки.
Інструкція
1
Повністю всесвіт ніхто не бачив, тому будь-яка людина представляє її по своєму. Але все ж є, деякі загальноприйняті уявлення про всесвіт. Можна їх дотримуватися, а можна і не дотримуватися (можна наприклад намалювати всесвіт у вигляді подушок і ковдр). Якщо ви хочете намалювати все-таки більш-менш відповідну уявленням людей всесвіт, то доведеться дотримуватися деяких загальноприйнятих уявлень людей про всесвіт.
2
Отже що нам відомо про всесвіт: всесвіт в основному складається з вакууму, в ній є галактики, чорні діри, окремі зірки і комети, плюс можна додати невідомі матерії і структури. Якщо ж Ви не хочете малювати всесвіт близьку до загальноприйнятим уявленням людства, то достатньо просто включити уяву на повну! Можна наприклад намалювати всесвіт складається з цукерок, льодяників і тортів. Продумайте структуру свого всесвіту - скажімо всі цукерки утворюють собою скупчення, що нагадують торт, а льодяники у вашій всесвіту складаються з безлічі фруктів і переміщаються незалежно від тортів.
3
Продумайте об'єкти першого плану і другого, ретельно прорисуйте їх. Тепер придумайте що ж буде основною матерією вашої всесвіту, тобто чим заповнити білі місця на полотні або зображенні, якщо ви малюєте в редакторі зображень. Це знову ж таки залежить від вашої уяви. Не забудьте про світні об'єкти, відблиски і відблиски. Щоб трохи оживити вашу всесвіт надайте деяких об'єктах руху (трохи змастіть їх в одному напрямку, нібито вони рухаються) .Прорісуйте статичні об'єкти, щоб краще відчувався рух динамічних об'єктів. За бажанням можна ретельно намалювати який-небудь знайомий людству предмет - це може бути космічний корабель, людина в скафандрі або будь-який інший предмет (наприклад? Наручний годинник, вільно плаваючі в космосі). Цей предмет допоможе відчути всю глибину і безрозмірність всесвіту.