Як намалювати яблуко.

Уміння красиво малювати дано не кожному, але будь-якої справи, як відомо, можна навчитися. Якщо ви вирішили взяти в руки олівець - не бійтеся експериментувати. Щоб намалювати, скажімо, яблуко не потрібно володіти якимись надздібностями, достатньо мати бажання і трохи вільного часу. Не обов'язково, щоб яблуко було чіткої правильної форми, воно може бути будь-яке. Покрокова інструкція допоможе вам намалювати красиве яблуко.
Інструкція
1
Виберіть яблуко. Уважно вивчіть свого натурщика, огляньте всі вигини, западини, пагорбки.
2
Покладіть його на рівну поверхню і направте на нього світло, для цього підійде звичайний світильник. Тепер, коли міні-постановка готова, приступайте до малювання.
3
викреслюють контур яблука невеликими злегка помітними штришками, не тисніть сильно на олівець. Фахівці радять починати малюнок з верхньої точки яблука, поступово спускаючись вниз. Проводячи контур, уважно дивіться на яблуко, не забувайте про опуклості і угнутості.
4
Коли контур готовий, Ви знову повернулися на ту точку, з якої і почали свій малюнок, приступайте до наступного кроку.
5
Намітьте стеблинка на верхній частині яблука. Позначте навколишнє його впадинку, намалювавши півколо під стебельком. Додайте пару похилих линів з іншого боку впадинки, це допоможе зробити ваше яблуко об'ємним.
6
Почніть заштриховувати ваше яблуко. Проводите штришки в одному напрямку, паралельно контуру самого яблука. Намагайтеся робити штрихи легкими, але довгими. Починайте заштриховувати з тіньової сторони яблука, поступово наближаючись до світлішого тону. Ту частину яблука, на яку падає світло, залиште НЕ заштрихованій.
7
Заштрихуйте поверхню яблука біля западини. Під стебельком накладайте напівкруглі штрихи. Пам'ятайте, що саме штрихування надає предмету обсяг. Намагайтеся штрихами повторювати форму яблука.
8
Затемните ту сторону яблука, яка знаходиться в тіні. Щоб перехід від світла до тіні був плавним, скористайтеся пальцем або шматочком паперу, розтерши ними такі місця на малюнку. Зробіть відблиски на яблуці, стерши гумкою кілька штрихів.
9
Подивіться уважно на поверхню, на якій лежить яблуко. Позначте від нього тінь, заштрихуйте її тоном трохи світліше самого яблука. Малюнок готовий!