Як намалювати хвіст русалки. Як намалювати русалку на комп'ютері відео.

Русалки - дивовижні міфічні істоти, які за переказами населяли як бурхливі моря, так і тихі озера і заплави. Найвідоміша русалочка для російського телеглядача - прекрасна рудоволоса Аріель. На мультфільмі, виробленому в американській студії Disney, виросло не одне покоління дітей.
Вам знадобиться
  • папір, фарби, олівець, Стерк
Інструкція
1
Намалювати мамуся дуже просто, достатньо лише набратися терпіння і трохи потренуватися. Для початку олівцем намалюйте звичайний жіночий силует. «Верх» русалки нічим не відрізнятиметься від торсу будь-якої дівчини, а от для того щоб вийшов її чудовий хвіст, доведеться трохи попрацювати. Спочатку покажіть контур хвоста. Як і людські ноги, він повинен вийти трохи довші тіла.
2
Після того як хвіст русалки буде намальований, слід його заштрихувати під лусочки. Потім зітріть все зайве, що вийшло за контур малюнка. Таким чином, силует морської дівчини буде готовий. Залишилося лише додати йому виразності. Для цього намалюйте на хвості відблиск (проведіть ластиком по одній із сторін хвоста, слідуючи лінії його вигину). Якщо все вийшло правильно, він буде здаватися більш об'ємним.
3
Далі прорисуйте нижню частину хвоста, тобто сам плавець (його основу складає трикутник). Заштрихуйте його внутрішню частину вертикальними лініями. Для створення відблисків на плавці знову зверніться до ластику. Повторюючи легкими рухами руки контур вигину хвоста, пройдіть ластиком спочатку з одного боку плавника, а потім з іншого.
4
Тепер ваша русалка майже готова. Залишається додати її хвоста трохи більше індивідуальності, виразності і деталізації. Для цього кольоровим олівцем або фарбами зафарбуйте хвіст тим кольором, який ви вирішили вибрати. Найкраще виглядає золотистий або сріблястий кольори. До речі, такі фарби з блискітками сьогодні досить легко придбати. У місці, де промальовані відблиски, фарба повинна бути трохи світліше (досить злегка розмити основний колір водою). Лусочки хвоста ви можете намалювати за допомогою тонкого пензлика і більше темної фарби. Якщо хвіст золотистий, візьміть темно коричневу фарбу. Для сріблястого хвоста може підійти темно синій колір. І останнє: не забудьте намалювати тонкі лінії на плавці, щоб підкреслити його вигин.
Для того щоб зобразити русалку , необхідно в одному малюнку з'єднати тіло жінки і риби. Щоб казкова істота виглядало гармонійно, необхідно дотримати пропорції ніг з розміром хвоста.
Інструкція
1
Почніть малюнок з зображення жінки. Попередньо подумайте, як саме ви хочете зобразити русалку - сидить на камені, що пливе у воді або лежить на мілині.
2
Прорисуйте голову, руки і тулуб русалки. Вони повністю відповідають частинам теля звичайної жінки. Ви можете схематично зобразити ноги, щоб дотримати інші пропорції, але майте на увазі, що нижні кінцівки повинні бути зімкнуті.
3
Зобразіть хвіст русалки. Він починається від лінії стегон нижче пупка. Зверніть увагу, що хвіст може бути загнутий назад. Згадайте, як пливе риба, допомагаючи собі хвостом, такі ж плавні рухи може робити русалка. Хоча у всім відомій копенгагенской русалки чітко проглядаються коліна, і згин відбувається саме в цьому місці. Місце, де людське тіло перетворюється в риб'ячий хвіст, можна окреслити пояском або намалювати тонкі пластини луски, які в міру просування вниз стають щільніше. Довжина хвоста повинна бути трохи більше довжини ніг. Закінчите хвіст двома лопатями, вони повинні бути розташовані не як, наприклад, у окуня, паралельно хребту, а в іншій площині.
4
Приступайте до деталей. Намалюйте довге волосся, зазвичай їх зображують у вигляді мокрих прядок, струмуючих вниз. Ви можете прикрасити зачіску русалки морським рослиною або черепашкою. Чубок русалкам зазвичай не малюють, напевно, тому, що у воді під час плавання вона все одно буде спрямована назад.
5
Намалюйте груди русалки. Ви можете заховати її за морськими рослинами, черепашками, завісити намистом з коралів, прикрити довгими пасмами волосся або залишити голою.
6
Почніть розфарбовувати малюнок. Шкірні покриви русалки повинні бути досить блідими, адже більшу частину життя вона проводить під водою. Волоссю можна надати зеленуватий відтінок, а хвіст зробити синьо-зеленим або сірим. Ретельно прорисуйте лусочки на хвості і плавники.