Як налаштувати вебкамеру в скайпі. Як працювати вебкамерой.

Скайп вже давно переможно крокує світом, армія його шанувальників все перебуває. Це не дивно - можливість безкоштовно розмовляти зі своїми рідними та близькими в аудіо, і що ще цінніше - у відео форматі неможливо переоцінити. Та й налаштувати вебкамеру в Скайпі досить просто.
Вам знадобиться
  • - наявність швидкісного інтернету;
  • - стандартна веб-камера.
Інструкція
1
Якщо у вас в ПК немає вбудованої вебкамери, придбайте найпростішу в магазині. Якщо ви не впевнені, проконсультуйтеся з продавцем або з одним, яка в цьому розбирається, але пам'ятайте, що вам зовсім не потрібна супернавернена модель. При покупці переконайтеся, що разом з вебкамерой в комплекті йдуть драйвера.
2
Підключіть вебкамеру до комп'ютера, якщо з незрозумілої причини в комплекті драйверів не виявилося - скачайте їх з інтернету. Головне, щоб скачані драйвера відповідали марці вебкамери.
3
Переконайтеся, що Скайп «побачив» свежеподключенную вебкамеру. Зробіть це в такий спосіб: перейдіть в меню «Інструменти», клікніть по опції "Налаштування", після цього перейдіть в підменю «Налаштування відео» і переконайтеся в тому, що поруч з опцією «Включити Skype відео» стоїть галочка. Ця галочка повинна бути на цьому місці.
4
Якщо все гаразд, Скайп розгледів підключену вебкамеру, і вона почала працювати - у правому верхньому куті монітора ви побачите себе. Якщо вашого зображення немає - знесіть драйвера, знову їх встановіть, і знову перевірте, чи є зображення. Якщо спроба завершилася успішно - ви побачите себе і свого співрозмовника, а ваш співрозмовник побачить вас.
5
Відрегулюйте зображення за власним смаком. Для цього є опція «Настройки вебкамери», зайдіть в неї і вивчіть пропоновані можливості. За допомогою цієї опції ви зможете встановити яскравість, контрастність і колірну гамму. Все що вносяться зміни відбуватимуться прямо у вас перед очима - на моніторі вашого ПК, і ви власноруч будете контролювати весь процес.
6
Після того як всі ці кроки будуть завершені, ви зробите необхідні настройки і якість відео зображення вас влаштує, клікніть по опції "Зберегти". Насолоджуйтесь відео спілкуванням по всьому світу!
Зверніть увагу
Відео може бути відсутнім в тому випадку, якщо у вас недостатній канал інтернету.
Корисна порада
В тому випадку, якщо при розмові є звук, але немає картинки - натисніть прямо в правом меню Скайпу кнопку «Почати відеотрансляцію».