Як вибрати дитячі санки.

Дитячі санки - потрібний і багатофункціональний предмет. Малюкам вони замінять коляску, дітворі постарше - велосипед або самокат. Але головне їхнє призначення - зимові забави. Як правильно вибрати дитячі санки, щоб вони довго радували вашого малюка?
Інструкція
1
Зверніть увагу, для якої вікової категорії призначена та чи інша модель. Для найменших потрібні санки з ручкою. У продажу можна знайти різновиди зимового дитячого транспорту, на яких можна переставляти ручку, і дитину везти вперед особою або спиною. Така конструкція дозволяє відвернути малюка від летить в обличчя снігу. Ще для самих маленьких пасажирів необхідні спинка і підлокітники, щоб дитина не впав, а також - підніжка. Дуже добре, якщо санки будуть обладнані пологом і матрасиком. Дитині старшого, якого вже не потрібно везти під час прогулянки, підійдуть санки без ручки і спинки, але більш широкі і низькі. На таких дуже зручно кататися з гірок.
2
Придивіться до більш легким і компактним моделям. Якщо санки призначені для катання з гірки - складається модель не потрібна, зверніть увагу тільки на вагу. Якщо вам часто доведеться возити їх у громадському транспорті, то більше підійде складаний варіант. Крім того, продумайте, де ви будете зберігати санки. Якщо місця мало, то вам потрібна модель зі складними або знімаються ручкою, спинкою і підлокітниками. Дуже зручні в плані зберігання надувні санчата. Оптимально, якщо вага виробу буде складати не більше 4 кг, в такому випадку дитина без проблем буде возити їх сам.
3
Враховуйте матеріал, з якого виготовлені дитячому санки. Найчастіше у продажу можна зустріти металеві вироби. Придивіться до їх полозам - вони бувають плоскі і трубчасті. З першої різновидом полозів санки більш прохідні і стійкі, зате друга - значно довговічніший і маневреннее. Краще всього, якщо полози будуть зі сталі - вона міцніша алюмінію або його сплаву. Поперечні дощечки сидіння, на відміну від поздовжніх, не дозволять дитині зісковзувати з санок. Серед пластикових моделей також можна вибрати дуже хороші санки. Імпортні виробники роблять їх легкими, міцними і морозостійкими. Такі санки дуже маневрені і не мають гострих кутів. Надувні моделі в наших магазинах зустрічаються рідко. Вони призначені для скочування з великих снігових гір і можуть розвинути дуже високу швидкість. Однак якщо ви наїдете на сук або корч, санки будуть безповоротно пошкоджені.