Як підняти щоки.

З віком щоки втрачають пружність і обвисають. Це, безсумнівно, засмучує як жінок, так і чоловіків - адже дуже хочеться виглядати красиво і молодо. Як підняти щоки і додати їм тонус? Для цього існують дуже прості та ефективні вправи.
Вам знадобиться
  • терпіння
Інструкція
1
Сядьте рівно і уявіть, що на середині верхньої губи є маленька крапка. Другу точку уявіть на нижній губі, в центрі. Відкрийте рот і розтягуйте ці точки вниз і вгору. Слідкуйте, щоб рот утворював овал. Намагайтеся утримувати його, притискаючи верхню губу до зубів і помістивши вказівні пальці на щоки.
2
Посміхайтеся куточками рота, намагаючись відчути рух щік. Не допускайте виникнення болю в області щелеп. Працює не щелепою, а щільно притиснутою до зубів верхньою губою.
3
Напружте м'язи щік, намагаючись тягнути вгору куточки губ вгору. Слідкуйте за тим, щоб лоб НЕ кривився.
4
Притисніть пальцями шкіру в парі сантиметрів від вух і сильно витягайте губи. Після цього розслабте обличчя і посміхніться. Кілька разів сильно надійти щоки, а потім випустіть повітря.
5
Покладіть підборіддя на кулаки і постарайтеся підняти його. Тобто кулаками прагнете піднімати голову, підборіддя ж повинен опиратися цій дії.
6
Перекочуйте в роті повітря, немов масажуючи щоки зсередини. Після цього замініть повітря мовою, проводячи масаж зубів і ясен.
7
пріщурьте, намагаючись задіяти тільки нижні повіки, дивіться вгору. Піднімайте щоки, домагаючись посмішки верхньою губою.
8
Ляжте на спину, відкрийте рот так, щоб вийшов овал. Покладіть вказівні пальці на верхню частину щік. Посміхайтеся, використовуючи тільки куточки рота.
9
Перебуваючи в положенні лежачи, злегка підніміть голову, підключаючи м'язи шиї спереду. Одночасно напружуйте сідничні м'язи. Після цього складіть губи трубочкою і видихніть повітря, домагаючись розслаблення м'язів обличчя і шиї.
Корисна порада
Виконуйте вправи щодня, повторюючи кожне не менше десяти разів. Під час роботи зі щоками включайте приємну розслаблюючу музику і думайте про те, яких чудових результатів ви досягнете незабаром. Не турбуйтеся, якщо процес підняття щік йде повільніше, ніж вам хочеться.