Як відмити термос.

Термос призначений для тривалого збереження напоїв, продуктів і води в гарячому стані. Також він використовується для приготування відварів з трав. Складається термос з колби, корпуси, щільно загвинчується пробки і кришки. Іноді кришка призначена для вживання напоїв і зроблена у формі склянки. При тривалому заварюванні трав і чаю всередині колби утворюється темний наліт. Від трав колба набуває своєрідний запах. До того ж, багато хто забуває вчасно помити термос, що призводить до утворення цвілі.
Вам знадобиться
  • - оцет;
  • - лимонна кислота;
  • - засіб для посуду;
  • - засіб для чищення;
  • - кипляча вода ;
  • - перловка;
  • - йоржик.
Інструкція
1
Щоб відмити термос і видалити з нього всі сторонні запахи використовуйте хлорвміщуючі кошти. Для їх використання наповніть термос водою, додайте 2-3 краплі густого хлорсодержащего кошти, закрийте пробку, збовтайте вміст, залиште на 30 хвилин, ретельно прополощіть колбу під проточною водою, переверніть, просушіть. Якщо є необхідність відмити стакан або кришку, а також пробку термоса, налийте в ємність воду, додайте кілька крапель густого хлорсодержащего кошти, помістіть туди всі предмети, залиште на 30 хвилин, промийте під теплою проточною водою.
2
Замість хлорсодержащего кошти скористайтеся оцтом. Наповніть термос окропом, додайте 1 чайну ложку 70% оцту, залиште термос з розчином до повного охолодження, прополощіть. При необхідності повторіть процедуру. Оцет видаляє наліт, сторонні запахи і відмінно справляється із забрудненням.
3
Таким же ефектом володіє лимонна кислота в пакетиках. Спосіб використання аналогічний. Налийте термос окропом, додайте 2 пакети лимонної кислоти по 25 г. Після повного охолодження рідини промийте термос проточною водою.
4
Замість зазначених коштів використовуйте старий, перевірений спосіб - звичайний йоржик. Перед очищенням термоса йоршиком залийте його водою на ніч, вранці злийте її. Змочіть йоржик, нанесіть на нього краплю миючого засобу для посуду і посипте миючим засобом або нанесіть кілька крапель миючого гелю або крему. Проведіть звичайну чистку стінок термоса, промийте його під проточною водою.
5
Замість йоржика насипте в термос перловку, додайте 1 краплю миючого засобу для посуду, наповніть наполовину водою, закрутіть пробку і енергійно збовтайте вміст кілька разів. Всі злийте, промийте термос під проточною водою.
6
Щоб очистити корпус термоса зовні, використовуйте звичайні миючі та чистячі засоби і м'яку губку. Також ви можете помістити його в посудомийну машину. Усередині відмити колбу навряд чи вдасться, але зовні термос буде як новенький.