Як оформити газету з математики.

У широкій палітрі розважальних та інформаційних газет непросто знайти спеціалізоване видання про науку. Вирішити цю проблему можна самостійно, оформивши, наприклад, математичну газету і випускаючи її в школі чи вузі.
Інструкція
1
Відведіть один розділ газети під новини. Додайте в ньому новини математичної науки, значимі для світу, фундаментальні, серйозні. Після цього, щоб не перевантажувати читачів серйозною інформацією, приведіть кілька коротких повідомлень на навколонаукових тему, які можуть здатися кумедними або незначними, але цікавими.
2
Не забудьте і про новини вашого навчального закладу. Напишіть про поточні справи класу або кафедри, пов'язаних з математикою. Також можна торкнутися події в житті викладачів та учнів/студентів - привітати їх з днями народження та іншими святами.
3
Відведіть одну постійну рубрику для публікації цікавих складних задач. Друкуйте в кожному випуску умова нового завдання, а в наступному - спосіб її вирішення.
4
Присвятіть невеликий розділ газети нескладним околоматематіческім завданням на кмітливість і уважність. Вони залучать до читання газети і, можливо, до математики як науці людей, які раніше нею не цікавилися і не є в ній фахівцями.
5
Підготуйте до випуску інтерв'ю з цікавою людиною - фахівцем в області математики. Це може бути викладач, вчений або навіть учень. Оскільки цей жанр вимагає серйозної підготовки, його можна поміщати в кожному другому або третьому випуску газети.
6
З такою ж періодичністю можна друкувати в газеті нариси про відомих математиках. Збирайте інформацію про їх життя і роботу, доповнюйте фотографіями та інтерв'ю, створюючи цілісний і унікальний образ людини.
7
Якщо ви читаєте спеціалізовані математичні журнали і газети, можна складати їх дайджест. Стисло перераховуйте у вашій газеті найменування видань, назви та короткий зміст найцікавіших матеріалів, які ви в них знайшли.
8
На закінчення напишіть про значущі події в світі математики, які сталися колись. Ви можете вести хронологію з номера в номер, рухаючись від древніх часів до сучасності або згадувати про будь-яку віху в історії математики, яка трапилася в день або місяць виходу номера газети багато років тому.