Як придумати комікс.

Усні казки, придумані батькам для своїх дітей, ніколи не зрівняються з покупними книжками. Історії від рідних людей напевно запам'ятаються і стануть найулюбленішими. Коли дитина трохи підросте, можна порадувати його, та й себе, мальованими захоплюючими історіями - коміксами.
Інструкція
1
Придумайте тему вашого коміксу. Це буде «стрижень», навколо якого буде простіше побудувати всю історію. Ступінь серйозності та актуальності теми залежить тільки від ваших інтересів. Сформулюйте її в одному-двох реченнях і запишіть.
2
Сформулюйте приблизну ідею, яку ви хочете реалізувати в коміксі. Вона напевно буде дещо змінюватися в ході роботи над історією, але первісний її варіант полегшить і впорядкує процес. Авторська ідея виражатиметься через одного з героїв коміксу або в підтексті.
3
Створіть образи головних і другорядних персонажів. Для кожного з них придумайте докладну логічну біографію. Навіть якщо вона не буде прямо відображена в коміксі, знання історії життя кожного з героїв допоможе вам зробити комікс логічно побудованим, а значить і переконливим.
4
Приступайте до опрацювання безпосередньо сюжету коміксу. Спочатку запишіть його у вигляді цілісного розповіді. Створіть експозицію (тобто умови і обставини, при яких починається історія), зав'язку дії, розпишіть докладно розвиток сюжету. Приділіть увагу кульмінації - найвищої точки розвитку конфлікту, а потім і розв'язки. Ви можете вибрати варіант відкритого фіналу, що дуже характерно для коміксів - адже так автор залишає можливість виходу наступних «номерів» з продовженням історії.
5
Надайте оповіданням форму коміксу. Виберіть ключові моменти тексту і визначте, в якому вигляді кожний з них буде представлений - як авторська ремарка, репліка героя або просто малюнок без тексту.
6
Намалюйте комікс. Зробіть його «розкадрування», намалювавши сцену для кожного з ключових моментів. Чергуйте в картинках великий, середній і загальний плани, щоб надати коміксом жвавість, динамічність. Визначившись з приблизною композицією малюнків, розробіть зовнішній образ всіх задіяних персонажів, потім виберіть стиль, в якому буде намальований комікс, а також колірну гамму. Підберіть варіанти розташування тексту в «кадрах», колір і накреслення шрифту. Після цього зробіть фінальні малюнки для вашого коміксу з урахуванням всіх напрацювань.