Як зробити підставку з картону. Як зробити підставку для паперів.

Оформляючи інтер'єр, ми часто змушені шукати компроміс між практичністю і ваговитістю меблів. Полегшити завдання допоможуть аксесуари, зроблені з легких матеріалів. Так, використовувати просту полицю для книг без перегородок замість масивної конструкції можна, розташувавши на ній підставки для книг з картону.
Вам знадобиться
  • - картон;
  • - папір;
  • - лінійка;
  • - олівець;
  • - ножиці;
  • - клей.
Інструкція
1
Перший варіант полки складається з «кутів». Зробіть попереднє креслення моделі на папері. Перший фрагмент конструкції являє собою дві рівні по висоті пластини, притулені одне до одного верхніми гранями - так, щоб кут між ними і поверхню, на якому вони стоять, утворили трикутник. Потім прірісуйте до правого нижнього кута цього трикутника пряму лінію - цей шматок картону сполучатиме перший фрагмент з другим. Другий складається з двох нерівних прямокутника. Перший з них, менший за розміром, нахилений вліво і паралельний стороні першого рівнобедреного трикутника. Приставлений до нього другий прямокутник довше першого настільки, щоб торкатися поверхні, на якій стоїть підставка. Потім слід ще одна горизонтальна з'єднувальна планка і малюнок повторюється. Складіть підставку із стількох похилих «хвиль", скільки вам необхідно для розміщення всіх книг. Завершувати конструкцію повинен такий же трикутник, що і на початку.
2
Визначте розміри підставки. Її висота повинна дорівнювати висоті найбільшої книги, ширина - ширині книг. Відстань між трикутниками повинно вміщати 5-7 книг, притулених один до одного.
3
У відповідності із знайденими розмірами виріжте прямокутні деталі для підставки. Послідовно з'єднайте їх відповідно до креслення. Кріплення краще зробити за допомогою аркушів паперу, наклеєних на дві з'єднуються деталі. Після того, як підставка висохне, обклейте її папером для скрапбукінгу, щоб держатель для книг був не лише зручним, але і красивим. Намажте клеєм ПВА всю поверхню підставки і прикладіть папір, розгладжуючи від центру до країв, щоб прибрати бульбашки повітря.
4
На перший і останній фрагмент підставки можна класти книги, використовуючи вершину трикутника як закладку. Враховуйте, що зберігання книг в розгорнутому і похилому положенні на такий підставці протягом тривалого часу може зруйнувати корінець. Щоб зберегти цінні книги, можна зробити подібну підставку, замість трикутників спорудивши картонні квадрати, з'єднані між собою.