Як зробити футболку хіпі.

Представників однієї субкультури об'єднує, насамперед, їх ідеологія чи світогляд. Візуальне втілення певного погляду на світ є другорядною деталлю. Втім, нерідко воно стає настільки яскравим, що саме атрибутика привертає увагу нових «адептів» руху. До числа таких яскравих і впізнаваних субкультур відносяться хіпі. Щоб висловити свою приналежність до них, можна зшити футболку, прикрашену типовою, що стала «класичною» символікою.
Інструкція
1
Як основу візьміть найпростішу бавовняну футболку білого кольору. Зробіть її різнобарвною, створивши тим самим фон для майбутнього декорування. Розпишіть футболку фарбами по тканині. Щоб створити абстрактні візерунки максимально швидко і просто, використовуйте техніку вузликового батику. Захопіть невелику ділянку тканини двома пальцями. Перев'яжіть цей «защип» білої бавовняної ниткою. Покрийте такими вузликами всю поверхню майки. Виберіть барвник для тканини, який розлучається у воді. Він підходить саме для натуральних тканин. Відповідно до інструкції розчиніть барвний порошок у воді (зазвичай потрібно додавання солі) і опустіть туди футболку. Після повного висихання розв'яжіть нитки і пропрасуйте одяг.
2
Наступним етапом стане нанесення символіки хіпі на футболку. Візьміть фарбу для батика трав'яного зеленого кольору. Розкладіть футболку на столі так, щоб зверху виявилася її спина. Між шарами тканини покладіть щільний картон, щоб фарба не просочилася на лицьову частину. Тонким пензликом напишіть найвідоміший гасло хіпі - Make love not war. Оформіть літери як вигини рослини, замість букви «о» намалюйте квітка: рослинні мотиви характерні для цієї субкультури.
3
На лицьовій стороні футболки розмістіть основний символ хіпі - пацифік (графічний символ, що виражає ідею пацифізму, так званий хрест світу). Можна використовувати нашивку, термонаклейка або вишити значок самостійно, стрічками або гладдю. Також за однією з цих технологій прикріпіть на рукав символ інь-ян.
4
Однією з відмінних рис хіпі досі залишаються фенечки з бісеру. Їх можна використовувати і для прикраси футболки. Сплетіть браслет по будь сподобалася схемою. Його ширина повинна на 2-3 см перевищувати обхват вашої руки у плеча. Пришийте готову фенечку до рукава футболки, прихопивши її нитками по верхньому краю.
5
Зробіть бісерну вставку у нижній частині футболки. Відступите від краю подолу 2-5 см і прокреслите відрізок, паралельний краю. Відріжте нижню частину футболки по цій лінії і підшийте обидві частини. Потім з'єднайте обидві частини бісерними нитками, пришиваючи їх паралельно на відстані сантиметра один від одного.
Хіппі - це своєрідна субкультура, яка виникла в США в шістдесятих роках двадцятого століття. В основному прихильниками молодіжного руху були люди віком від п'ятнадцяти до двадцяти п'яти. Популярність їм приніс особливий погляд на життя, який протистоїть усім усталеним поняттям. Для того щоб стати хіпі, необхідно відчути і зрозуміти їх ідеологію.

Налаштуйтеся на правильну хвилю

Послухайте музику того покоління, адже саме вона надихала багатьох хіпі. Пошукайте у місцевому музичному магазині або в глобальній мережі записи концертів з Вудстока - найвищої точки руху хіпі. Уважно прослухайте пісні Джиммі Хендрікса, Боба Ділана, легендарних The Beatles і Jefferson Airplane. Всіх цих виконавців об'єднує одне - надія молоді того часу на світле майбутнє. Все хіпі вірять в світ і не хочуть розбіжностей між людьми. Хіпі стверджують, що для світу досить просто любити і приймати інших такими, які вони є. Важливо також бути вільним у виборі - в словах, в одязі, в філософії.

Контркультура

Для того щоб стати хіпі, необхідно зрозуміти, як сформувалася ця субкультура. Дізнатися, чому люди об'єдналися і яку мораль переслідували. Прочитайте книги Алана Гинсберга і Хантера Томпсона, а також не забудьте про монологи Джорджа Карліна, який повідає про ідеали і переконаннях хіпі.

Будьте сучасними

Хіппі - це лейбл, який характеризує невидимі еволюційні процеси. Бути хіпі - значить приймати універсальну систему переконань, яка відрізняється від громадських, політичних і моральних норм всього людства. Хіпі в шістдесятих протистояли структурним підрозділам влади, при цьому зберігаючи вірність любові, миру і свободи. Субкультура хіпі виникла через історичної ворожнечі між соціальними класами, релігіями, національностями і країнами. Ви повинні розуміти, що багато ситуації в світі змінилися, а сучасні хіпі відрізняються від колишніх. Хіпі - це не одяг і поведінка, не соціальний статус і положення, а ціла філософія, яку спіткати дано не кожному. На шляху становлення хіпі необхідно ознайомитися з історією. Поспілкуйтеся з батьками і дізнайтеся, як вони прожили свою молодість, чи всім задоволені або щось хотіли змінити. Тільки таким способом можна дізнатися, що безрассудность в молодості була викликана не тільки любов'ю, але і війнами, екзистенційними погрозами і частими заборонами.

Дотримуйтеся ідеалів хіпі

не забруднюють довкілля, любите природу і намагайтеся зберегти мир в первозданному вигляді . Робіть добрі справи, беріть участь у волонтерських програмах і харчуйтеся натуральними продуктами. Зробіть мир краще, почавши з себе. Відстоюйте права кожної людини і постарайтеся зробити суспільство ліберальним.

Стиль хіппі

Насправді, одяг і зовнішній вигляд - другорядні поняття для істинних хіпі. Але для того, щоб відчути цю філософію, необхідно знати, що важливо для цієї субкультури. Чи не обтяжує себе матеріальними цінностями, тільки так можна пройти шлях хіпі. Досить знайти зручні і яскраві речі, навіть якщо вони будуть куплені в секонд-хенді або на розпродажі. Хіпі воліють носити одяг з льону, конопель та інших натуральних матеріалів. Прихильники хіпі, як правило, носять довге волосся, не думають про макіяж або про триденної щетині. Будьте собою, не думайте про стереотипи і не живіть в рамках суспільства!