Як побудувати бізнес в мережі.

За допомогою інтернету ми можемо не тільки спілкуватися і розважатися, але і працювати, і організація бізнесу в мережі - відмінний варіант для здійснення цієї можливості. При відкритті бізнесу за допомогою мережі вам необхідно дотримуватися ряду рекомендацій.
Інструкція
1
У першу чергу, необхідно визначитися з напрямком вашої діяльності. У разі вибору напрямку, безпосередньо пов'язаного з мережею, ваш вибір може зроблений з числа таких напрямків, як робота з текстом, переклади, створення сайтів або SEO-оптимізація. У разі ж якщо інтернет є для вас лише засобом пошуку клієнтів, то найбільш популярними напрямками являютя торгівля та послуги.
2
Оцініть ризики того напрямку, в якому ви вирішили рухатися. Відстежите основних конкурентів у вашому середовищі, їх плюси і мінуси. Виробіть систему відмінних якостей, які можуть найбільш чітко виділити вас з числа компаній, що представляють такі ж послуги. Будьте якомога більш об'єктивні - краще переоцінити переваги конкурентів ніж недооцінити.
3
Розгляньте різні варіанти реклами вашої компанії. Як варіант, основними видами реклами можуть бути реклама в соціальних мережах, реклама посилань у пошукових системах, а також обмін посиланнями з сайтами, що надають послуги по супутніх напрямків. В останньому випадку ваша мета - знайти сайти, які працюють з тією ж цільовою групою, що і ви, але не пропонують товари та послуги, ідентичні вашим. Запропонуйте їм взаємовигідне розміщення посилань і рекламу.
4
У разі якщо ваш бізнес пов'язаний з послугами, що надаються в мережі, якнайкращим варіантом для вибору персоналу буде конкурс серед фрілансерів. Додайте оголошення на спеціалізованих сайтах і виберіть тих претендентів, які найкращим чином відповідають вашим вимогам. Якщо ж у вас виникають складнощі, ви можете ділити замовлення, отримані на ім'я вашої компанії, на завдання, після чого розміщуйте їх на сайтах фрілансерів.
5
Шукайте представників, котрі можуть просувати вашу продукцію і послуги. Організуйте оплату їх роботи як процентну частину від проданого товару небудь послуги. Чим більше представників подібного роду будуть на вас працювати, тим більша ймовірність залучення великої кількості клієнтів.