Як лікувати синьогнійну паличку. синьогнійна паличка.

Синьогнійна паличка - один з головних збудників гнійних і запальних процесів, особливо в умовах медичних установ. Назву отримала внаслідок фарбування перев'язувального матеріалу в синьо-зелений колір. Вважається однією з найнебезпечніших лікарняних інфекцій за рахунок постійного мутірованія і високої пристосовності до антибактеріальних препаратів. Найчастіше синьогнійна паличка знаходиться в складі нормальної мікрофлори організму. Активізується при ослабленні імунітету.
Вам знадобиться
  • - прополіс;
  • - спирт медичний 70%;
  • - квітки календули;
  • - квітковий пилок;
  • - ехінацея пурпурова;
  • - плоди шипшини;
  • - горілка.
Інструкція
1
Для приготування противоинфекционного засобу візьміть 20 г охолодженого прополісу і, подрібнивши його, залийте 100 мл спирту медичного 70%. Поставивши в темне місце, настоюйте 18-20 днів, потім відфільтруйте. Приймайте по 10мл, розчинених у настої календули, тричі на день за 20 хвилин до прийому їжі. Настій календули приготуйте, заливши склянкою окропу 5-6 свіжих квіток календули (або столову ложку висушених квіток). Дайте настоятися 30-50 хвилин і відфільтруйте. Курс лікування - не менше 24 днів. Одночасно приймайте по 1 граму квіткового пилку тричі на день до їди.
2
Для зміцнення імунної системи приймайте настоянку ехінацеї пурпурової. Залийте 1 чайну ложку висушених і подрібнених листя ехінацеї склянкою окропу. Поставивши на водяну баню, витримаєте протягом двадцять хвилин. Процідіть і приймайте по третині стакана тричі на день у проміжках між прийомами їжі протягом 10 днів. Зробивши 5-денну перерву, приймайте ще 10 днів, потім - відпочинок 5 днів, і повторення 10-денного лікування. Після даного курсу - перерва один місяць і всі повторіть. Лікування не менше 6 місяців.
3
Заварюйте плоди шипшини, який також є одним з кращих засобів зміцнення імунітету. 1 столову ложку подрібнених плодів шипшини залийте 0,5 літра окропу в термосі на ніч. Потім процідіть і приймайте по півсклянки 3-4 рази на день тривалий час.
4
Одночасно з настоєм шипшини приймайте настоянку квіток календули. 5 столових ложок подрібнених квіток залийте 300 мл горілки, і, давши відстоятися в темному місці 8-10 днів профільтруйте. Додавайте в настій шипшини по 10 мл настоянки календули протягом місяця. Потім зробіть 10-денну перерву і повторіть суміщений прийом.
Зверніть увагу
Синьогнійна паличка є збудником таких серйозних захворювань, як пневмонія, ендокардит, менінгіт і абсцес мозку, захворювання сечовивідних шляхів, очей, шкіри, м'яких тканин та ін.
Корисна порада
Унікальність прополісу для лікування синьогнійної палички полягає в неможливості пристосування нею до біологічного стимулятори, складається з величезної кількості компонентів. Тому рекомендується широке застосування продуктів бджільництва для лікування інфекційних захворювань.