Як приклеїти шпалери на побілку.

Шпалери - це найпопулярніший вид оздоблювальних матеріалів, який використовує більшість росіян при ремонті квартири. Перед наклейкою слід ретельно підготувати поверхню, щоб уникнути неприємних казусів, у вигляді відстали від стіни або звалилися шпалер, особливо це актуально, якщо стіни були побілені.
Вам знадобиться
  • - шпаклівка;
  • - грунтовка;
  • - кисть;
  • - валик;
  • - ганчір'я;
  • - шпалери;
  • - клей для шпалер.
Інструкція
1
Якщо ваша побілка на стінах початку відшаровуватися, то варіант наклейки шпалер на такі стіни тільки один - це видалити всю стару побілку за допомогою скребка, зашпатлевать поверхню, заґрунтувати всі стіни шпалерним клеєм, дати час клею повністю просохнути і наклеїти шпалери звичайним способом.
2
Якщо побілка досить міцно тримається, не лущиться і не відходить від стіни, а також якщо шар побілки досить маленький, то наклеюйте шпалери, але попередньо заґрунтуйте поверхню на 2-3 рази складом грунтовки. Найбільш походить для даного виду робіт якісна акрилова грунтовка.
3
Наносьте густий шар грунтовки за допомогою валика або кисті. Кожному заґрунтувати шару давайте час для висихання. На це буде потрібно 24-36 годин, це залежить від температури і вологості у вашій квартирі. Чим менше вологість і вище температура, тим швидше просохне шар нанесеної грунтовки. У вологому і холодному приміщенні краще спочатку зробіть просушку, тобто включіть теплові вентилятори, обігрівачі або протопите піч або камін. Бо невідомо, як поведе себе побілка, коли в кімнаті стане тепло і сухо.
4
Якщо ви все-таки сумніваєтеся в якості побілені шару на стінах і боїтеся ризикувати через можливого варіанту переробки ремонту, то все ж краще зскребете шар побілки, всі залишки отмойте водою і щіткою, зашпатлюйте стіни, заґрунтуйте. При такій наклейці шпалер ви можете на 100% бути впевненими, що вам не доведеться переклевать їх.
5
У всіх випадках, хоч при наклейці шпалер на підготовлену і очищену поверхню, хоч при обклеюванні побілених і загрунтованих стін, використовуйте якісний шпалерний клей, призначений для тих матеріалів, які ви збираєтеся використовувати. Це також одна із запорук того, що роботу не доведеться переробляти.