Як скласти резюме для школяра.

Резюме школяра є складовою частиною портфоліо, яке збирається протягом всієї шкільної «кар'єри». Воно допоможе дев'ятикласнику вибрати профільний 10 клас і визначити сферу подальшої роботи.
Інструкція
1
Формат резюме може дещо видозмінюватися в кожній школі, але створюється воно на основі стандартного шаблону.
2
На самому початку документа вам необхідно написати свої анкетні дані. Спочатку вкажіть свої прізвище, ім'я та по батькові в називному відмінку. Потім напишіть повністю місце свого народження та домашню адресу.
3
Після цього наберіть контактні дані. Домашній і стільниковий телефони, адресу електронної пошти.
4
Наступний пункт резюме - інформація про місце вашого навчання. Напишіть повну адресу школи: назва області, міста, вулиці, номер будинку та поштовий індекс. Також вкажіть клас, в якому ви вчитеся.
5
Далі резюме заповнюється за зразком стандартного резюме здобувача роботи. Спочатку необхідно написати про місце (місцях) здобуття загальної середньої освіти. Якщо ви вчилися в кількох школах, оформіть їх список таблицею. У першому стовпці напишіть року навчання в школі, яку ви відвідуєте на даний момент, у другому - її номер і повну адресу, клас. Якщо ви отримували додаткову освіту, згадайте і про нього (курси, семінари і т.д.), оформивши подібним чином.
6
Наступна графа - досвід роботи. Напишіть місце і час роботи, вашу посаду та обов'язки. Додатково вкажіть, яких результатів ви домоглися за вказаний термін. Розглядайте свої досягнення в контексті розвитку всієї компанії - це покаже, як ви вмієте працювати в команді. Також можна сказати про досвід громадських робіт. Всі місця зайнятість вказуються в зворотному хронологічному порядку.
7
На завершення напишіть про свої додаткових навичках. Це може бути рівень володіння комп'ютером, знання мов і т.д. Також можна написати про свої захоплення, хобі, інтереси та про предмети, вивчення яких дається вам найкраще.
8
Оформіть готове резюме в єдиному стилі. Встановіть шрифт Times New Roman 14 кегля. Підзаголовок кожного пункту виділіть напівжирним зображенням.