Як озвучити фільм. Як озвучити голосом у фільм в windows live.

В інтернеті можна знайти безліч смішних вирізок з фільмів з неоригінальним озвученням, за допомогою якої докорінно змінюється сенс ситуації, описаної на відео. Можна змусити Вінні-Пуха говорити голосом президента, а можна змусити трагічного героя розмовляти голосом з радянських мультфільмів. Озвучити фільм можна не маючи спеціального обладнання, достачно найпростішого аудіоредактора і редактора відео. І те, і інше можна у вільному доступі скачати в інтернеті.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - мікрофон
  • - навушники
  • - аудіоредактор
  • - відеоредактор
  • - оригінальний фільм або його фрагмент
Інструкція
1
Складіть тайм-лінію того відео, яке ви вирішили озвучувати. Виділіть і запишіть час початку і завершення моментів, які ви хочете озвучити, якщо ви бажаєте вставити цілком нову звукову доріжку - моменти, в які необхідно буде вставити ефекти або ваш голос.
2
Запишіть текст відповідно до тайм-лінією. Роздрукуйте його і відпрацюйте, щоб ваш голос укладався в точності в ті моменти, коли оригінальний голос звучить на екрані.
3
Увімкніть мікрофон і відкрийте аудіоредактор. Створіть новий аудіофайл, відповідно до тайм-лінією починайте текст в мікрофон, вставте ті звукові ефекти, які ви хотіли вставити при озвучуванні. Збережіть дану звукову доріжку.
4
Запустіть редактор відео. Відкрийте файл, призначений для редагування, і дочекайтеся закінчення його розкадровки.
5
Видаліть оригінальну звукову доріжку, після цього накладіть звукову доріжку, яку ви створили і зберегли в файл, на відео. Перегляньте його, при розбіжності звуку і відео переробіть аудіо доріжку відповідно до недоліками і знову накладіть її на відео.
6
Збережіть вийшло відео на комп'ютері.
Зверніть увагу
Не старайтесь зробити все з першого разу, якщо ви будете поспішати і неакуратно підготуєте тайм-лінію, звук не співпадатиме з відео.
Корисна порада
Зберігайте аудіо файл у форматі wav - це дозволить якістю залишитися без стиснення.