Як втамувати спрагу.

Спекотні літні місяці піддають організм людини справжньому стресу - за добу він втрачає вологи вдвічі більше, ніж зазвичай! Брак рідини чревата спрагою, яка здатна довести буквально до непритомного стану. Є безліч способів боротьби зі спрагою, потрібно лише визначитися, який з них підходить саме вашому організму і допоможе уникнути проблем зі здоров'ям.
Інструкція
1
Пийте воду! Найпростіший і, в той же час, найефективніший спосіб боротьби зі спрагою - пити просту воду, яка дуже швидко здатна відновити запаси пішла з організму вологи. З потом з організму, крім рідини, виводиться також велика кількість солей. Тому мінеральна вода стане для вас справжнім порятунком. Вибирати і вживати її потрібно з розумом. Уважно дивіться на вказівку джерела, за яким можна визначити натуральність походження води. Для Росії головні постачальники дійсно мінеральної води - регіони Північного Кавказу. Врахуйте, що без обмежень можна вживати води з позначкою "їдальня", в інших же випадках кількість містяться активних компонентів занадто велика і може подіяти на організм не тільки позитивно, а й негативно.
2
Вживайте чай. Саме чай здатний швидко і ефективно тамувати спрагу, відновлюючи водний баланс організму. Чорний чай має також тонізуючий ефект за рахунок кофеїну, а зелений ще й захистить вас від шкідливого впливу ультрафіолету (всього 4 чашки в день і результат його впливу вже помітний). Вміст вітамінів в сьогоденні зеленому чаї позитивно впливає на судини, при вживанні в теплому вигляді він знижує температуру тіла на один градус. Додайте в чай часточку лимона, і освіжаючий ефект вас здивує. Не старайтесь перетворити гарячий чай в холодний шляхом додавання в нього льоду, - так ви лише погіршить його смак. Холодний чай приготовляйте наступним способом: заваріть його в два рази міцніше, ніж звикли пити. Додайте цукор і лимон за смаком. Заповніть їм стакан на половину, решту ж обсяг заповніть кубиками льоду. Такий напій освіжить, охолодить і, головне, втамує спрагу на тривалий термін.
3
Зверніться до кисломолочним продуктам. Кефір, ряжанка, йогурти містять органічні кислоти, які не тільки допоможуть впоратися з жагою, але й відновлять нормальний склад мікрофлори кишечника. Вибирайте кисломолочні продукти зі зниженим вмістом жиру, також слід відмовитися від молока в якості засобу втамування спраги - у спеку воно важко засвоюється організмом.
4
Їжте фрукти і овочі. Вони допоможуть організму отримати воду самим природним шляхом, а ще зарядять вас енергією завдяки вітамінам. Фрукти та овочі є відмінним варіантів харчування в пік спеки, коли організму важко справлятися з будь-якою їжею. Пам'ятайте, що організм людини здатний самостійно заповнювати запаси води, головне, при цьому правильно харчуватися і вибирати корисні продукти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oOY5D6DiaD4
Зверніть увагу
Соки та нектари також здатні втамувати спрагу, але вживати їх краще в розведеному вигляді.
Корисна порада
Будьте обережні з холодним напоями - вони здатні принести організму шкоди через різкої зміни температури. Пийте маленькими ковтками, і ви захистите себе від хвороби.