Як вставити файл gif.

Найчастіше на багатьох ресурсах заборонено вставляти анімаційні зображення. Це робиться з міркувань економії трафіку або по іншим причинам. Однак це обмеження можна обійти, «обдуривши» сайт зміною дозволу зображення.
Інструкція
1
Якщо ви хочете вставити картинку у форматі gif як аватара на ресурсі, який не підтримує завантаження таких зображень, скористайтеся зміною розширення файлу. Для цього відкрийте будь-яку папку на комп'ютері, відкрийте меню, що випадає «Сервіс» і виберіть «Властивості папки».
2
У який з'явився на екрані новому вікні перейдіть на середню з вкладок, яка називається «Вид». Перейдіть до самого кінця, знайдіть в одній з останніх позицій пункт «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів». Зніміть з нього позначку, застосуйте зміни і натисніть кнопку «Ок».
3
Знайдіть на комп'ютері потрібну вам анімацію. Виберіть пункт «Перейменувати файл» за допомогою меню, що з'являється при натисканні правою кнопки миші. Змініть розширення файлу, видаливши після точки gif та підставивши туди jpeg або jpg.
4
Збережіть зміни, навіть якщо система видасть вам попередження. Це робиться для того, щоб була можливість побачити анімацію у вікні вибору файлу для подальшої його завантаження на сервер.
5
У браузері, за допомогою кнопки «Огляд», додайте анімаційну картинку. Зверніть увагу, що багато соціальні мережі врахували такий варіант, тому ваше анімаційне зображення перетвориться в звичайний JPEG-файл. Для них функція вставки зображень як аватара неможлива за жодних обставин.
6
Якщо є функція відображення аватара зі стороннього ресурсу, завантажте ваше анімаційне зображення на будь-який з сайтів, скопіюйте посилання на нього (а не сторінки, на якій він знаходиться) за допомогою меню правої кнопки миші.
7
Зазвичай в браузерах є спеціальна функція, проте, наприклад, в Internet Explorer необхідно натискати спочатку «Властивості», а потім у вікні копіювати посилання з відповідного рядка. Далі зайдіть на потрібному ресурсі в налаштування профілю і вкажіть шлях до файлу. Збережіть зміни.
Корисна порада
Якщо який-небудь формат файлів заборонений адміністрацією сайту, краще за все не нехтувати правилами, оскільки вас можуть забанити.