Як вимкнути гібернацію. Як виходити з режиму сон.

Режим глибокого сну знаком користувачам персональних комп'ютерів буквально кілька років з моменту появи у продажу програмного продукту Windows Vista. Це режим економії електрики, заснований на переході до мінімального його споживання при відсутності користувача за комп'ютером протягом тривалого періоду часу.
Інструкція
1
За допомогою меню «Пуск» перейдіть до налаштувань електроживлення, які знаходяться в «Панелі управління». У вікні клацніть по посиланню настройки переходу комп'ютера в сплячий режим. Тут налаштуйте період простою системи до переходу в режим гібернації, найкраще приберіть його назовсім, вибравши відповідний пункт меню. Збережіть зміни. Натисніть на кнопку, що відповідає за зміна налаштувань додаткових параметрів.
2
Налаштуйте поведінку комп'ютера при закритті кришки, при різних схемах харчування, які можуть змінюватися в залежності від його джерела, відключення жорстких дисків і екрану монітора і так далі. Найзручніше зробити так, щоб при закритті ноутбука не відбувалося ніяких дій, жорсткі диски не відключалися самостійно, а монітор гаснув протягом півгодини. Якщо ви не приберете відключення дисків, це може вплинути на збереження деяких результатів вашої роботи. Найкраще застосовуйте налаштування після зміни кожного параметра окремо для кожного режиму - від мережі, від батареї і так далі.
3
Відкрийте за допомогою меню кнопки «Пуск» службову утиліту «Очищення диска». У вікні програми відзначте галочкою пункт очищення комп'ютера після глибокого сну і натисніть «Ок». Цей пункт пов'язаний з тим, що гібернація займає надто багато місця на жорсткому диску, яке може бути використане під зберігання файлів або будь-який інший варіант на ваш розсуд. Видаливши файли глибокого сну, ви вимкніть цей режим назовсім. Повернути його можна буде тільки за допомогою відновлення операційної системи.
4
Відкрийте через меню «Пуск» пункт меню «Виконати». Введіть в рядок "powercfg-H OFF", дотримуючись пунктуацію і розміри букв, щоб повністю відключити гібернацію. Виконайте ще раз видалення файлів режиму.
Зверніть увагу
Будьте уважні при виставленні нових налаштувань електроживлення.
Корисна порада
Чи не ставте відключення дисків.