Як створити гаманець web money.

Сервіс WebMoney являє собою міжнародну систему розрахунків, засновану в 1998 році. Гаманці WebMoney спрощують фінансові розрахунки між юридичними і фізичними особами, електронні гроші в гаманцях еквівалентні справжнім.
Інструкція
1
Зареєструйтеся в системі WebMoney. Введіть необхідну від вас інформацію, повторіть її введення, коли система запросить повтору. Після реєстрації перегляньте пошту - там повинно бути лист, що вимагає підтвердження ваших намірів по реєстрації. Пройшовши по зазначеній там посиланням, ви потрапите в програму системи платежів WebMoney.Виберіте для себе оптимальну програму для роботи з електронними платежами: WM Keeper Classic (для Microsoft Widows) або WM Keeper Light (для будь-якої іншої операційної системи) і скачайте її. Після того як програма встановлено, переходьте до операції створення web-гаманця.
2
Запустіть програма WM Keeper Classic або WM Keeper Light. Виберіть вкладку «Гаманці», у вільному місці вікна правою кнопкою миші викличте меню і виберіть поле «Створити ...». Створюючи свій перший гаманець, ви побачите вікно з заголовком «У вас немає жодного WM-гаманця!». Натисніть кнопку «Далі».
3
У списку грошових еквівалентів виберіть необхідний вам. У вибраній вами валюті надходитимуть гроші на рахунок. В нижньому порожньому полі введіть назву даного гаманця і натисніть кнопку «Далі». В наступному вікні погодитеся з умовами угоди використання гаманця, зазначивши даний пункт галочкою, і знову натиснувши «Далі» .Ваш гаманець щойно був створений! Ви побачите інформацію по ньому в наступному вікні. Далі гаманець буде відображатися при запуску програми WM Keeper Classic (Light) у вкладці «Гаманці».
Зверніть увагу
Найпоширеніші використовувані валюти в гаманцях - це рублі, долари і євро.
Корисна порада
Сервіс платежів WebMoney дуже зручний при оплаті послуг мобільного телефону, інтернету не виходячи з дому. Весь список послуг можна побачити, зайшовши у вкладку програми WM «Мої WebMoney». Це відмінний спосіб перерахувати або отримати гроші від своїх друзів, родичів, роботодавців.