Як вигравати в шашки. Як виграти в шашках за 10 ходів.

Шашки - дуже цікава і динамічна гра. На відміну від шахів, тут не потрібно довго і старанно обмірковувати хід чи продумувати стратегію. Звичайно ж, потрібно планувати хід гри, але динамічність шашок дозволяє це робити по-особливому. Правила встановлювані шашками, дають можливість загнати супротивника у власні пастки. Поговоримо про це докладніше.
Вам знадобиться
  • 1) Шашки
Інструкція
1
Саме важливо правило шашок - обов'язок рубати. Саме воно дає як перевага, так і недоліки. Якщо говорити про недоліки, то можна відзначити наступне. В момент важливих ходів, значуща шашка може бути зобов'язана рубати, і підставити себе під зруб противником. Таким чином, розвалюється стратегія спочатку задуманої гри. Якщо говорити про переваги, то ви можете також зривати плани ворога.
2
Головне в шашках - бути уважним. Трохи отвлечешься, і противник уже зрубав у тебе кілька шашок. Тому завжди стежте за грою. Якщо противник робить хід, то подумайте і намагайтеся вгадати, куди спрямований його план дій. Ніколи не робіть ситуацію, щоб шашки стояли паралельно, або через клітку. Це може привести до зрубу декількох шашок одночасно. Намагайтеся прикривати клітку другий шашкою, щоб противник не міг зрубати.
3
Намагайтеся сильно не розмінювати по одній шашці. Потрібно продумати свої ходи так, щоб противник міг втратити відразу кілька шашок, зрубавши у вас тільки одну. Це досягається тим самим правилом, що необхідно рубати. Жертвуючи певної шашкою, ви зможете зрубати декілька. Для розвитку такої навички вирішуйте спеціальні завдання. Їх суть в тому, щоб з певної ситуації, яка дається в задачі, ви змогли провести атаку з ліквідацією більшого числа шашок супротивника за один або два ходи.
4
Все намагаються роздобути дамку. Дамка - досить сильна шашка, яка може рухатися по діагоналі на будь-яку кількість клітин вперед і назад. Для того щоб отримати цю шашку, потрібно провести одну зі своїх до кінця дошки. Така ж аналогія є в шахах. Маючи двох, а то і трьох дамок, ви з легкістю розправитеся з противником. Однак не захоплюйтеся просування шашки в дамки, на шкоду іншим шашок. Намагайтеся зробити цей процес природним. Захищайте власні клітини початку дошки, щоб противник не зміг заволодіти дамкою.