Як скласти брошуру.

Брошура - це невелике друковане видання у вигляді книжечки з м'якою обкладинкою. Використовується як вид рекламних матеріалів, також може використовуватися для розповсюдження навчальних матеріалів.
Інструкція
1
Чи буде це навчальне, інформаційне або чисто рекламне видання? Від цього буде залежати, яке оформлення ви виберете і в якому стилі будуть створені тексти, призначені для брошури.
2
Визначте цільову аудиторію, для якої призначене видання, і на підставі цього відберіть інформацію, яка буде в ньому міститися, створіть дизайн. Якщо брошура призначена для бізнесменів або викладачів вузів, вона повинна бути витримана в діловому стилі, якщо ж вона націлена на студентів та молодь, вона може бути яскравою, барвистою, при необхідності допустимо навіть використання молодіжного сленгу.
3
Структуруйте інформацію і подумайте, як її найкраще і логічніше розташувати. Використовуйте достатньо крупний шрифт і тезисно манеру викладу. Пам'ятайте, це не вчений працю, а рекламне/інформаційне видання, основне його завдання - привернути увагу людей до чогось і донести до них певну значиму інформацію. Не перевантажуйте видання фактами, краще вкажіть додаткові джерела, які при необхідності читач може вивчити.
4
Щоб читач міг легко орієнтуватися в матеріалах брошури, складіть зміст і розташуйте його на самому початку видання.
5
Зробіть брошуру наочної, використовуйте побільше фотографій і картинок, що ілюструють її зміст.
6
І, звичайно ж, в брошурі повинні бути контакти організації, інформацію про яку вона містить. Розташуйте контактну інформацію крупно і на самому видному місці, по можливості - на кожній сторінці, щоб людина могла їх без зусиль знайти.
7
Надрукуйте кілька примірників і дайте почитати людям, ніяк не пов'язаним з діяльністю організації, яку вона представляє. Нехай вони розкажуть, чи всі їм зрозуміло і чи достатньо їм тієї інформації, яка міститься в брошурі, і чи зручно вона розташована.