Як набрати вагу собаці.

Собаки, як і люди, зустрічаються з різними типами конституції: з нормальним, надмірним або недостатнім вагою. Багато в чому вага собаки залежить від її харчування і від фізичних навантажень. Важливим чинником у підтримці собаки в нормальній вазі є її здоровье.Как набрати вагу собаці, якщо вам здається, що він недостатній?
Інструкція
1
Недостатній вага собаки може бути пов'язаний з деякими захворюваннями внутрішніх органів, наприклад, печінки або підшлункової залози. В першу чергу, звичайно, зверніться до ветеринара. Він призначить вашому собаці аналізи (клінічний і біохімічний аналіз крові та аналіз калу). Якщо вони виявлять захворювання внутрішніх органів, то ветеринар призначить вашому собаці курс медикаментозного лікування і підбере їй відповідну дієту.
2
Можливо, собака худне через ураження організму гельмінтами. Це так само може визначити ветеринарний лікар, подивившись результати аналізів. Якщо така проблема присутня, купите антигельмінтний препарат (його також допоможе вам правильно підібрати ветеринар) і дайте його своєму собаці. Зазвичай після вирішення даної проблеми до собаки повертається апетит, і вона швидко набирає необхідний їй вагу.
3
Якщо ж з вашою собакою все гаразд, то варто переглянути її раціон. Якщо ви годуєте свого вихованця натуральними кормами, не забувайте, що собака - це, насамперед хижак! При годуванні натуральним кормом, за основу в харчуванні собаки візьміть корми, багаті білками тваринного походження - м'ясо, риба і кисломолочні продукти.
4
При приготуванні каші для своєї собаки враховуйте, що м'яса або субпродуктів має бути порядку 70%, а круп - 30%. Варіть спочатку крупу (рис, гречку, переважніше пшоно - це найбільш багата жирами крупа. Але зверніть увагу, що пшоно необхідно ретельно розварювати) і тільки потім додавайте в кашу дрібно порізане м'ясо, субпродукти або рибу. З м'яса собакам можна давати яловичину і курку. Яловичина дається або парна, або добре проморожена. З курки перед згодовуванням обов'язково видаліть всі трубчасті кістки. Рибу давайте океанічну, попередньо злегка приваривши її і видаливши з неї всі кістки.
5
Субпродукти (серце, легеня, печінка, нирки, рубець) згодовуйте собаці в сирому вигляді, крім печінки - її слід відварити. Добре допомагає набрати вагу собаці згодовування сирого неочищеного яловичого рубця. Давайте його своєму собаці перед сном в чистому вигляді, тобто без каші, як додаткову прікормку.Несколько раз в тиждень давайте собаці між годуваннями кисломолочні продукти: кефір, варенець, сир.
6
І, звичайно ж, не забувайте про вітаміни! При годуванні натуральними кормами вони просто необхідні. При виборі вітамінів бажано проконсультуватися з ветеринаром. І найкраще вітаміни не в таблетках, а в вигляді уколів - так вони швидше й ефективніше засвоюються організмом.
7
Якщо ж ви годуєте свого вихованця сухими кормами, то тут все просто. Віддайте перевагу кормів «Преміум» та «Суперпреміум» класів. Вибирайте корм з більш високим вмістом протеїнів (наприклад, для активних собак). При годуванні собаки сухим кормом, вітаміни додавати не треба. А ось сирої яловичий рубець зовсім не завадить.