Як зробити гарне відео.

Ми часто хочемо закарбувати ті чи інші моменти на відео для того, щоб найкращі або найзначніші моменти нашого життя залишилися у нас в пам'яті. І ми хочемо, щоб вони збереглися якомога довше, щоб в майбутньому можна було переглянути їх і повністю зануритися в настрій. На якість відео впливає безліч факторів: від вибору камери до фінальної редакції фільму, який ми хочемо залишити в домашньому архіві.
Вам знадобиться
  • - відеокамера
  • - комп'ютер
  • - відео редактор
Інструкція
1
Вибирайте ту камеру, яку максимально дозволяє ваш бюджет на даний момент. Звичайно, відео можна записати і з цифрового фотоапарата, але якість відео, знятого за допомогою відеокамери набагато краще. Звертайте уваги на три основних параметри при покупці камери: зернистість зображення, його світлість і колір, особливо, колір. Чим яскравіше кольору, тим краще.
2
При зйомці відео намагайтеся тримати камеру обома руками щоб уникнути трясся відео. Руки тримайте притиснутими ліктями до тіла - так ви мінімізуєте нестабільність камери.
3
Об'єкт зйомки завжди повинен знаходитися в центрі камери, якщо об'єкти множинні - намагайтеся або тримати їх усіх в поле зору згідно з розподілом по периметру площі охоплення камери. Джерело світла завжди повинен бути тільки позаду вас, не сильно яскравим, інакше він буде зліпити об'єкт зйомки.
4
При зйомці і наступному редагуванні відео враховуйте три основних фази відео: передісторія, кульмінація, розв'язка. Якщо у вас не виходить зняти відео саме так, чи події не розвиваються подібним адресою, розріжте відео в відео редакторі і скомпонуйте згідно даному правилу.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не купуйте дешеві камери - якщо ви економите на ціні при покупці відеокамери, то ви економите на своїх враженнях від подальшого перегляду.
Корисна порада
Зберігайте відео матеріали на DVD дисках у спеціальних футлярах - так ви більше застраховані від втрати матеріалу.