Як перевірити оригінал nokia. перевірка нокії на оригінал.

Купуючи стільникові телефони фірми Nokia, які є одними з найпопулярніших на сучасному ринку, необхідно бути впевненим у тому, що у вас в руках оригінал, а не підробка. Щоб захистити себе від фальшивої копії уважно перевіряйте технічну документацію, сертифікати якості, а також цілісність корпусу мобільного та його додатків.
Інструкція
1
Першим ділом огляньте зовнішній вигляд пристрою, якість збірки і технічні характеристики телефону. Для цього ознайомтеся з докладним описом мобільного пристрою. Дізнайтеся докладніше про модель вашого телефону на офіційному сайті www.nokia.com. Зовнішній вигляд, зазначений в описі, повинен відповідати вашому телефону.
2
Зверніть увагу, на корпусі оригінального телефону не повинно бути логотипу оператора зв'язку. Також часто виробники підробок наділяють телефони функціями, які відсутні в офіційному технічному описі, наприклад подвійні сім-карти або вбудований телевізор.
3
Далі включите мобільний і перевірте меню телефону, якість дисплея, а також об'єм внутрішньої пам'яті. У підроблених телефонів дисплей більш низької якості, оскільки, змінюючи кут огляду, контрастність зображення змінюється. Також при включенні телефону не повинна бути присутнім операторська реклама.
4
Потім зніміть задню кришку телефону і витягніть батарею. Під нею повинна знаходитися наклейка Ростеста і наклейка відповідності стандартам зв'язку. Написи на наклейках повинні бути чіткими і без змазаних букв. У разі відсутності наклейок або наявності помилок в написах будьте впевнені - у ваших руках підробка.
5
Перевірте телефон по IMEI-кодом, який знаходиться під акумулятором. Запишіть його, вставте акумулятор і ввімкніть телефон. Дочекайтеся завантаження, а потім наберіть на клавіатурі наступну комбінацію: * # 06 #. Тепер порівняйте записаний номер з IMEI-кодом. Якщо номери співпадають, то ви тримаєте в руках оригінальний телефон фірми Nokia, в іншому випадку будьте впевнені, ви маєте справу з фальшивкою.
6
Якщо ви все ще в сумнівах, що ваш телефон - оригінальний, зателефонуйте за телефоном гарячої лінії Nokia: 8-800-700-22-22 і назвіть оператору IMEI-номер свого телефону, який поінформує вас про справжність вашого мобільного пристрою.