Як поміняти лампочку на Мазді 6. мазда 6 Як поміняти ближнє світло.

Заміна ламп - це досить проста процедура, яка не вимагає особливих знань. Однак від якості освітлювальних приладів залежить безпека при русі в погану погоду і темний час доби.
Вам знадобиться
  • гайковий ключ, рукавички, відріз тканини (ганчірка)
Інструкція
1
Перед проведенням робіт переконайтеся в тому, що головний вимикач освітлення знаходиться у відключеному положенні. Також не забудьте відключити провід від затиску «мінус» на акумуляторі. Пам'ятайте, що в Mazda 6 встановлені блок-фари, в яких поєднані ближній, дальнє світло і покажчик повороту. Після цього відкрийте капот і визначте розташування ламп у фарі. Запам'ятайте, що лампа, яка знаходиться в центрі - це дальнє світло, а розташована скраю - ближній.
2
Для проведення заміни ламп в правій фарі поверніть кермо в ліву сторону до упору. Після цього відкрутіть болти, і зніміть грязезащитний кожух. Поверніть проти годинникової стрілки ущільнювальну кришку і зніміть її, потім від'єднайте роз'єм з проводами від лампи, потягнувши його на себе. Обережно отщелкніте тримач лампи і відведіть його в сторону, щоб витягти лампу. Після заміни виконайте установку в зворотній послідовності.
3
Заміна ламп дальнього світла проводиться аналогічно заміні ближнього світла. Однак тут необхідно піднімати корпус повітроочисника. Пам'ятайте, що після установки нової лампи потрібно перевірити надійність приєднання електричного роз'єму.
4
Для того, щоб провести заміну ламп в покажчиках повороту, поверніть патрон проти годинникової стрілки і відкрутіть його. Потім вийміть лампу з патрона, для цього злегка натисніть на неї і поверніть її. Заміна ламп в задніх ліхтарях проводиться шляхом зняття пластмасових власників та частини оббивки багажника. Після цього вийміть потрібний вам патрон з лампою і виконайте установку нового приладу.
5
Щоб замінити лампи внутрішнього освітлення оберніть викрутку ганчіркою або іншим матеріалом, щоб запобігти пошкодження оббивки. Після цього підчепити плафон і зніміть його. Далі вийміть патрон і поміняйте в ньому лампу. Пам'ятайте, що щоб уникнути передчасного виходу ламп з ладу, забороняється тримати їх за колбу руками, а всі операції необхідно проводити в рукавичках.