Як знайти поштовий ящик. Як знайти перший поштовий ящик в mail.

Знаючи поштовий ящик свого друга або просто доброго знайомого, а може і далекого родича, ви завжди будете на зв'язку - ви можете писати листи, обмінюватися фотографіями, музикою і багатьом іншим.
Інструкція
1
Якщо незручно запитати маил людини прямим текстом, зробіть так, щоб людина сама вам написав. Попросіть людини, електронна адреса якого вам необхідно дізнатися, відправити вам поштою якусь листівку, цікаву пісню, яку ви ніяк не можете знайти в мережі, або щось в цьому дусі.
2
Можна скласти декілька анкетних питань і скористатися телефоном, щоб провести опитування. Під кінець розмови попросіть людини повідомити контактні дані - в даному випадку це буде адреса електронної пошти.
3
У випадку якщо ви знаєте ім'я та прізвище людини, поштовий ящик якого вам потрібно дізнатися, спробуйте знайти його в одній із соціальних мереж. Приміром, в «Моєму світі» або «ВКонтакте» інформація про користувача може перебувати у відкритому доступі. Спробуйте щастя - можливо, ви знайдете шуканого людини і дізнаєтеся його e-mail. В деяких соціальних мережах адресу електронної пошти і зовсім є обов'язковим для вказівки.
4
Якщо ви знаєте місце роботи або навчання людини, зверніться в деканат або до офіс-менеджеру і попросіть підказати маил співробітника/студента, щоб передати йому щось важливе. Ваші спільні друзі і знайомі теж напевно зможуть вам допомогти заволодіти потрібною інформацією.
5
Скористайтеся платними сервісами в інтернеті, які займаються пошуком людини, а точніше інформації про нього (наприклад, find-baza.com). Гарантувати абсолютну достовірність вам ніхто не буде, але як крайній захід цей варіант підійде.
Корисна порада
Багато людей люблять бути оригінальними і придумують досить непрості, а то і зовсім хитромудрі імена для своїх електронних поштових скриньок. Запам'ятати на слух або записати такі імена буває ой як не просто. Тому в таких випадках простіше і надійніше буде попросити людину відіслати вам на маил лист, нехай навіть порожнє. Якщо поштова адреса вам повідомляє не та людина, адресу якого ви хочете дізнатися, а його друг, знайомий або колега, нехай також пришле вам лист, вказавши в ньому маил того, хто вам потрібен.