Як навчити дитину розбиратися в годинах. дитина не може вивчити часи доби.

Час - поняття абстрактне, тому навчити дитину розбиратися в годинах досить складно. Однак це необхідно, тому що школяреві кожен день доведеться визначати точний час по годинах і правильно планувати вільні хвилини.
Інструкція
1
Познайомте першим ділом дитини з самим поняттям часу. Поясніть малюкові, що за днем настає ніч, а після ночі приходить ранок. Обов'язково говорите дитині ввечері «На добраніч», а після нічного сну «Доброго ранку». Так ви допоможете дитині розібратися в часі доби.
2
Звертайте увагу малюка на послідовність подій, на те, як проходить його день. Наприклад, щодня з ранку він прокидається, вмивається, снідає. Вказуйте дитині, що за чим іде. Розберіть з ним казку, наприклад, «Репку». Задавайте йому такі питання як «Що трапилося після того, як дід посадив ріпку?».
3
Навчіть малюка орієнтуватися в поняттях минулого, сьогодення і майбутнього. Наведіть приклади з життя дитини. Розмова з вами - це справжнє. Через місяць у нього день народження - це майбутнє. А три місяці тому, наприклад, ви їздили до бабусі в село - це було в минулому. Хай потім малюк сам спробує привезти такі приклади.
4
Поясніть дитині тимчасові проміжки - секунди, хвилини, години. Для цього можна скористатися звуковим таймером. Нехай малюк спробує оцінити, що він встигає зробити за різні проміжки часу.
5
Навчіть дитину поняттю пори року. Під час прогулянок звертайте увагу на зміни в погоді, природі, в одязі людей. Робіть фотографії дитини близько одного і того ж місця кожен місяць, а потім порівняйте їх разом з малюком.
6
Починайте вчити дитину розбиратися в годинах, коли він освоїть рахунок. Повісьте в його кімнаті на видному місці великі яскраві годинник з великими стрілками і чіткими поділками. Покажіть малюкові, як крутяться стрілки, що вони вказують на цифри. Спочатку вивчіть з малюком годинникову стрілку, а потім хвилинну. Зв'яжіть показання стрілок на годиннику з діями, які дитина виконує кожен день. Приміром, в 7:00 він прокидається, у 8 снідає, а в підлогу 9 йде в дитячий сад.
Важко уявити сучасної людини, для якого кожна хвилина на рахунку, без наручного годинника. Сьогодні наручний годинник - це не тільки життєва необхідність, яка дозволяє дізнатися, котра година і спланувати свій день, але й елемент стилю - годинник доповнюють імідж свого власника. Вибрати гарні наручний годинник, в яких поєднується стиль і висока якість, непросто - для цього вам необхідно знати, які бувають годинник і чим вони відрізняються.
Інструкція
1
Один з поширених типів годин - механічні. У таких годиннику головним елементом механізму є пружина, а час встановлюється за допомогою стрілок. Подібний годинник незручні тим, що їх потрібно постійно заводити, а також через нерівномірність розкручування пружини, механічні годинники можуть неточно показувати час.
2
Зручними є механічні годинники з автопідзаводом, які автоматично підкручують пружину, але тим не менш, не позбавляють власника від необхідності час від часу заводити їх заново.
3
Набагато частіше використовуються електронні годинники. У таких годиннику елементом харчування є батарейка, а маятник замінений на кристал кварцу, службовець основою електрогенератора. Такі годинники мають високу точність, але кристал кварцу з роками старіє, а значить і точність годинника падає. Також ви можете вибрати електронний годинник - це кварцові годинники з цифровим дисплеєм.
4
Довговічність годин залежить не тільки від того, на основі чого зроблений їх механізм, а й від зовнішніх чинників - від того, наскільки якісно зроблені корпус годин, циферблат, скло і браслет. Уважно розглядайте корпус годин, які ви хочете купити.
5
Найдешевші годинник роблять з алюмінію - це м'який метал, який залишає сліди на шкірі і схильний до пошкоджень. У міських умовах набагато зручніше використовувати годинник з якісного і міцного пластику або з титанових сплавів. Корпус годинника може бути покритий лаком, який швидко стирається, надаючи годинах некрасивий зовнішній вигляд, а також позолотою або чорним хромом.
6
Деякі годинники з титану або неіржавіючої сталі не покривають нічим взагалі. На позолочених годиннику зверніть увагу на якість і товщину шару позолоти. Ніколи не купуйте годинник з нікелевим покриттям - воно шкодить здоров'ю людини і може викликати алергію.
7
Також завжди звертайте увагу на якість браслета годинника - він не повинен стиратися і втрачати зовнішній вигляд з часом, а значить, повинен бути металевим. Браслет повинен зручно сидіти на руці, і він повинен бути надійно прикріплений до корпусу годин.
8
Деякі годинники виготовляють із захистом від ударів і від вологи - такі параметри збільшують їх ціну, але одночасно і збільшують термін життя ваших годин.
9
Форму і розмір годин вибирайте у відповідності зі своїм іміджем і стильовими уподобаннями. Чоловіки, як правило, вибирають класичні круглі або квадратні годинник, жінки віддають перевагу витончені невеликі моделі, а підлітки вибирають годинник нестандартних форм.