Як купірувати хвости цуценятам. ускладнення при купировании хвостів.

Купирование хвоста відноситься до естетичних операціях, покликаним поліпшити екстер'єр собаки. Незважаючи на уявну простоту цієї процедури, необхідно пам'ятати, що будь-яке оперативне втручання може призвести до різного роду ускладнень. Тому рекомендується довіряти проведення даної операції професійним ветеринарам.
Інструкція
1
Купирование хвоста проводиться як правило, у віці 1-7 днів. У цей період хвостові хребці малюків мають щільність хряща і, завдяки цьому, загоєння рани відбувається дуже швидко. До того ж, прийнято вважати, що чутливість цуценят в цей час ще мінімальна і заподіяти їм біль практично невозможно.Еслі з тих чи інших причин призвести купірування в цьому віці не вдалося, можна провести цю процедуру і в більш старшому віці. У такому випадку операція з купірованію проводиться під загальною анестезією і з накладенням швів.
2
Слід пам'ятати, що купірування хвоста необхідно проводити строго між хребців. Неправильно купейний хвіст буде турбувати собаку. До того ж, невміло обрізаний хвіст може виглядати просто некрасиво.
3
Купирование хвоста за допомогою гумки. Цей спосіб купірування вважається найменш травматичним, Він заснований на порушенні кровообігу хвоста цуценя. Візьміть тугу резинку. Максимально відтягніть шкіру до кореня хвоста. Туго обмотайте гумку на потрібному хвостовому хребці. Протягом 2-3 днів кінчик хвоста, не отримуючи припливу крові, зсохнеться і відімре.
4
Купирование за допомогою емаскулятора. Ретельно продезінфікуйте інструмент. Попросіть помічника зафіксувати цуценя. Відтягніть шкіру на хвості до кореня. Міцно затисніть намічене місце і відсік кінчик хвоста за допомогою спеціальних ножиць - емаскулятора. Тримайте місце відрізу затиснутим протягом 1-2 хвилин. Присипте рану порошком-антисептиком. Якщо кров продовжує текти - прикладіть до ранки вату, змочену в перекису водню.
Зверніть увагу
Для того щоб звести до мінімуму ризик виникнення ускладнень, пов'язаних з ліквідацією, рекомендується проводити дану операцію у ветеринарній клініці.
Корисна порада
Перед проведенням операції купірування необхідно переконатися в тому, що ваш щеня здоровий. Будь-які порушення в стані здоров'я малюка є протипоказаннями до проведення даної процедури.