Як в'язати спицями тапочки.

Зв'язати тапочки спицями не так вже й складно. Головне - озброїтися терпінням, нитками, спицями і, звичайно ж, відмінним настроєм. Адже тільки так можна зв'язати теплі і затишні тапочки для будинку всього за пару днів!
Інструкція
1
Спочатку потрібно зняти мірку з ноги. Для цього потрібно встати босою ногою на чистий аркуш паперу і потім обвести її ручкою або іншими засобами інструментами. Після виміряти отриману мірку: від найбільш виступаючої точки п'яти до найбільш виступаючої точки на першому або другому пальці. Так, довжина стопи 22 см відповідає розмірам 35/37, 25 см - 38/40 см, 28 см - 42/44. Тепер, виходячи з отриманих даних, можна починати в'язання.
2
Основний візерунок, як правило, - це платочная в'язка. Починати краще з п'яти. Наприклад, для тапочок розміру 38/39 потрібно набрати 44 петлі і зв'язати необхідну кількість рядів, щоб п'ята була прикрита.
3
Потім довязивайте стопу хусткової в'язкою з зменшенням петель з двох сторін ближче до носа.
4
Тепер, прихоплюючи край Гапочка, починаємо вив'язувати бічні сторони майбутньої домашнього взуття. В'яжемо до необхідної висоти - можна низькі зробити, а можна схожими на носки. Тут тільки справа вашого бажання і смаку.
5
Закриваємо в'язання. Все! Тапочки готові. Тепер його можна прикрасити бантиками або стразами. А можна зв'язати ремінець, пришити і приробити до нього застібку. Прекрасна домашнє взуття у вашому розпорядженні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/wr2WZf6waYY
Корисна порада
Починати в'язати краще з п'яти, так для тапочок 39 розміру наберіть 44 петлі і зв'яжіть потрібну кількість рядів.