Як влаштувати другу день народження. влаштувати день народження подрузі.

Якщо ваш друг з якихось причин не може сам влаштувати святкування свого дня народження, приготуйте йому сюрприз і здивуєте його так, щоб привітання запам'яталося йому на все життя.
Інструкція
1
Влаштуйте під вікнами одного даний фаєр-шоу. Для цього не обов'язково запрошувати майстрів-пойстери (людей, жонглюють вогнем), досить купити фаєри, які використовують вболівальники на трибунах, дочекатися темряви, викласти число, відповідне наступившему віком одного, і підпалити. Попередньо зателефонувати йому і попросити виглянути у вікно. Вибирайте перевірені піротехнічні засоби. Переконайтеся, що вогняна феєрія не заважає сусідам вашого друга. Продумайте заходи безпеки.
2
"вкради" одного в переддень його дня народження і відвезіть за місто на дачу. Там підготуйте вечірку на всі вихідні, символічний банкет або шашлики, напої та розваги - музику, спортивний інвентар та інше. Запросіть туди всіх спільних друзів, яких він радий був би бачити. Заздалегідь поцікавтеся планами друга на уїк-енд і переконайтеся, що його викрадення не злякає інших друзів і родичів, які розраховують на нього в ці дні.
3
Підготуйте другу традиційний день народження з голлівудських фільмів. Під будь-яким приводом попросіть у нього ключі від квартири. Прикрасьте (і приберіть при необхідності) приміщення, підготуйте святковий стіл, принесіть напої. Сховайтеся в квартирі так, щоб ваш друг не зміг побачити вас відразу, і, коли він увійде, радісно прокричите: «З днем народження!». Перед таким поздоровленням переглянете кілька фільмів і постарайтеся виключити все безглузді ситуації.
4
Запросіть іменинника на спортивний захід, що проходить у вашому місті. Заздалегідь домовтеся з організаторами про те, що ведучий, який розважає публіку під час перерви між таймами (періодами, партіями), привітає вашого друга. Якщо є можливість, можна домовитися з кимось із гравців улюбленої команди або групою черлідерів, щоб поздоровлення звучало з їхніх вуст.