Як зробити подарунок батькам на

Робити подарунки дуже приємно, тому що, напевно, улюблені вами люди, яким ви підносите святкові сюрпризи, будуть раді вашій увазі. На Новий рік хочеться подарувати батькам щось особливе - чарівне, що містить частинку вашого люблячого серця! Але будь-який подарунок буде найкращим, якщо супроводити його теплими щирими словами любові.
Вам знадобиться
  • - Подарунки.
Інструкція
1
Природно, що школярі не можуть купити подарунок батькам, зате вони можуть його зробити своїми руками. На уроках праці перед новорічними святами вчителя обов'язково дають приклади подарунків, які ви, діти, можете виготовити самі. Якщо запакувати саморобку красиво і з вигадкою, то мамі і татові буде приємно подвійно. Малюнок або колаж, виконані в школі чи вдома, потай від батьків, оформите в рамку. Не потрібно брати магазинну, виймаючи звідти фотографії і картини, спорудити рамку з того, що знайдете будинку. Наприклад, малюнок можна наклеїти на кришку від яскравою і барвистою цукеркової коробки, якщо ж вона такою не є, то виріжте з журналів чи ще звідки-небудь кольорові картинки і прикрасьте ними імпровізовану рамку.
2
саморобку покладіть в розмальовану фарбами взуттєву коробку, на ній же напишіть кому призначений подарунок, прив'яжіть ялинкову мішуру для більшої святковості. Намалюйте новорічну листівку зі словами любові і подяки батькам, постарайтеся показати всю свою ніжність, нехай це вийде трохи кострубато і нескладно, але буде щиро висловлювати ваші чувства.Преподнося ваш унікальний подарунок мамі і татові, обійміть їх і розцілуйте! Готуйте сюрпризи заздалегідь, щоб вам вистачило часу на виконання задуманого.
3
Якщо ви вже великі і дорослі «дітки», то подарунок робіть по «уму» - не купуйте, аби що-небудь купити. Напевно ви протягом року чули розмови батьків про те, що їм хотілося б придбати, що зараз їм необхідно. Якщо ви піднесете їм у подарунок річ, про яку вони мріяли, то це ще й підкреслить вашу уважність до них і заботу.Даже якщо ви не чули подібних розмов, поспостерігайте за побутом і відпочинком ваших близьких, вам точно прийде в голову ідея для потрібного і приємного подарунку. Подбайте про електричних і механічних помічниках для ваших батьків або про гідну заміну речей, які прийшли в негодность.Очень приємно рідним людям дарувати щось, що відповідає їх інтересам і сприяє захоплюючим заняттям, пізнавальному проведення часу. Ви ж в курсі захоплень батьків, от і піднесіть їм бажану річ.
4
Що б ви не подарували на Новий рік або на будь яке інше свято, головне - робити і готувати подарунок з любов'ю і щирою турботою про близьких людей. Будь-яка дрібниця, вручена розцілував вами мамі або стиснутому в міцних обіймах батькові, буде найціннішою річчю на світі!
Взагалі чоловікам вибрати подарунок складніше, ніж жінці - вони не люблять дрібничок і всяких приємних дрібниць, яким раді дами. Звичайно, папи справа інша - подарунок, піднесений своїм чадом, їх завжди радує, але хотілося б, щоб він дійсно був корисний.
Інструкція
1
Папа - теж чоловік, а за статистикою вони не люблять, коли їм дарують скарбнички, набори для гоління, м'які іграшки, листівки, рамки для фотографій, гелі для душу, одеколон, светри і рубашкі.Мужчіни люблять практичні подарунки, які вони зможуть використовувати багато років, такі як хороший ремінь для брюк, практичний складаний ніж і ті речі, які необхідні їм у даний момент. Прислухайтеся до розмов батьків - зможете швидко вирішити це питання з вибором подарунка.
2
Якщо ваш батько молодий і тілом, і душею і любить займатися спортом, то сходіть в спортивний магазин за новорічним подарунком для нього, напевно продавці-консультанти порадять вам, що купити, виходячи з віку вашої папи і його переваг. Якщо він любить екстрим, то подаруйте йому стрибок з парашутом або інша розвага того ж типу, яке можна знайти в вашому місті. Зберіть всю вашу сім'ю і перед Новим роком їдьте в ліс пограти в пейнтбол - чоловіки ніколи не виростають з хлоп'ячого віку!
3
Сходіть в магазин, де продаються різні гаджети - чоловікам подобаються прикольні електронні іграшки та прилади. Батькові-рибалці зробити подарунок на Новий рік дуже просто - це або який-небудь спеціальний зимовий інвентар, або теплі рукавиці або жилет з овчини, та й стильна фляжка з хорошим міцним напоєм зайвою не буде на жодній, навіть літньої, рибалці!
4
Ваш батько любить покопатися на дачі? Відмінно! Бігом в магазин для садівників-любителів та беріть там все саме просунуте в цій галузі. Не біда, що зима на дворі - саме передчуття того, що він візьме все це з собою навесні на дачу вже свято і радість надолго.Любітелю хокею - квиток на матч, любителю книг - рідкісний фоліант, любителю музики - давно розшукуваний альбом, любителю живопису - свій портрет (це для всякого батька багато краще за будь пейзажу)!
5
Дуже захоплюючим заняттям може стати домашня пивоварня для любителя пива - не всякий може похвалитися пінним напоєм власного виготовлення. Папе на Новий рік подаруйте абонемент в баню на нього і його друзів. Це ж традиція така - в баню з друзями на Новий рік! І найголовніше - даруючи будь, навіть самий дріб'язковий подарунок, не забудьте прикласти до нього всю свою любов і вдячність.