Як навчитися танцювати на дискотеці.

Як сильно ми часом заздримо щасливчикам, які весело запалюють на танцполі, і в таємниці мріємо навчитися танцювати на дискотеці не гірше, а може бути, і краще їх. Однак виникає питання: з чого почати? Чи можна взагалі навчитися танцювати на дискотеці всім бажаючим, і, головне, чи вийде? Сміємо вас завірити - навчитися можна всьому.
Інструкція
1
Перш за все потрібно відмовитися від переконання, що можна один раз вивчити певну в'язку рухів і таким чином навчитися танцювати на дискотеці. Дискотека тим і хороша, що дозволяє не ув'язнює руху тіла, зводячи їх до одного й того ж набору рухів. Тому перше, що потрібно - це навчитися не тільки слухати музику, але і чути її ритм і такт.
2
Вчитися танцювати краще під прості ритми музики. На даному етапі її краса знаходиться на другому плані, тому для навчання цілком підійдуть house або trance-напрямку, навіть якщо вони вам не подобаються. А ось hip-hop і dubstep краще залишити на потім.
3
Увімкніть будь трек і почніть відраховувати ритм. Через деякий час ви помітите, що танцювальна музика складається з так званих «вісімок» або «квадратів». Кожен «квадрат» складається з 8 рахунків. Привести свої рухи у відповідність з даними рахунками - це гарантований спосіб навчитися танцювати на дискотеці. Проте зробити це набагато складніше, ніж здається на перший погляд.
4
Зараз дуже поширені відеоуроки на найрізноманітніші теми. Серед них, зрозуміло, є й навчальні відео, присвячені танцям. Подивіться в Інтернеті кілька уроків для початківців і навчіться разом з тренером просту в'язку рухів на 8 рахунків. Через деякий час, не підглядаючи на екран, повторіть її під музику, яку ви вибрали на самому початку.
5
Швидше за все, щоб навчитися встигати за ритмом музики і не плутатися в рухах, вам знадобиться деякий час. Нічого страшного! Люди роками вчаться танцювати, і то виходить далеко не у всіх. Головне - бажання.
6
Коли ви зможете відтворювати вивчену в'язку добре і музично, далі можна піти двома шляхами. Або вивчити ще кілька в'язок, відточити майстерність їх виконання і потім самостійно їх з'єднувати один з одним, продовжуючи тренуватися і працюючи над своїм ритмом і манерою. Або, зрозумівши основні принципи виконання танцювальних рухів, почати імпровізувати і дозволити вашому тілу самому вирішувати, як рухатися під музику. Коли відчуєте себе впевнено - сміливо виходьте НЕ танцпол.
Танець диско був придуманий в 70-ті роки двадцятого століття. Свого часу він підірвав танцполи клубів. Потім його змінили інші напрямки. Зараз, на хвилі ностальгії, про диско знову згадали і влаштовують тематичні вечірки.
Вам знадобиться
  • Музичні диски з музикою диско.
Інструкція
1
Підготуйте простір для занять танцями. Навколо вас має бути достатньо місця, щоб під час танців ви не вдарялися об кут стола і т.п. Поставте енергійну музику. Вслухайтеся в ритм. Для диско підійде проста музика з рівномірними ударами.
2
Руху в танці диско дуже прості. Наприклад, базова - ноги разом і трохи зігнуті в колінах, руки зігнуті і притиснуті ліктями до тіла. Як би пружинячи, згинаючи-розгинаючи коліна, погойдуйтеся в такт музиці. Поступово почніть використовувати руки. По одинці або разом разгибайте їх в ліктях під музику.
3
Почніть використовувати простір з боків. Робіть по черзі крок вліво і вправо. Приставляйте одну ногу до іншої, зберігаючи колишнє погойдування. Аналогічно почніть руху руками в сторони або вгору. Згинайте і розгинайте їх в ліктях під музику.
4
Поступово ускладнюйте свої рухи. Наприклад, зробіть ефектний поворот. Для цього перекажіть одну ногу в хрест через іншу. Випрямивши ноги, прокрутили на носках навколо своєї осі. Це рух можна поєднувати з різким випрямленням рук вгору.
5
Коли ваше тіло відчує ритм, рухи будуть приходити самі по собі. Спробуйте повторити все, що ви колись бачили в кліпах чи на диско теках. Імпровізуйте і не бійтеся бути смішним. Диско - це стиль, який побудований на простих і безглуздих танцювальних рухах і бажанні веселитися всю ніч безперервно.
6
Постійно вивчайте все відео уроки з танцю диско в інтернеті. Дивіться танцювальні фільми і кліпи. Все це поповнить ваш арсенал рухів.
Зверніть увагу
Заняття будь-якими танцями вимагають розминки. Не починайте з різких рухів.
Корисна порада
Використовуйте арсенал танцюристів диско - перуки, костюми з паєтками, штани кльош, яскравий макіяж. Все це допоможе вам увійти в образ і розкріпачитися.