Як робити гідроізоляцію ванн. зробити гідроізоляцію у ванні відео.

До проведення опоряджувальних робіт у ванній кімнаті слід правильно зробити гідроізоляцію підлоги і стін. Це необхідна умова, щоб волога не проникала в будівельні конструкції і не служила живильним середовищем для цвілі. Дана операція дозволить уникнути скарг від сусідів знизу на можливі протечки.
Вам знадобиться
  • - наклеечно матеріал;
  • - обмазувальної матеріал;
  • - спеціальна мастика для бетонних покриттів;
  • - шпатель або валик.
Інструкція
1
Використовуйте для гідроізоляції ванній обмазувальні склади і обклеювальна (рулонні) матеріали. Майте на увазі, хоча останні за вартістю більш дешевше, але після наклеювання буде потрібно провести заливку стяжки на основу, крім того, даний спосіб є досить трудомістким. У зв'язку з цим, найчастіше віддають перевагу обмазувальних складам, які до того ж дозволяють скоротити період виконання роботи, виключивши проміжні етапи. Бітумно-гумовий, бітумно-полімерний і цементно-полімерний склад може наноситися на будь-які поверхні за допомогою валика або шпателя.
2
Очистіть підлогу у ванній від пилу і дрібного сміття пилососом або вологою ганчіркою. Візьміть герметизирующую стрічку і заклейте стики стін і підлоги. Загрунтуйте підлогу, щоб поліпшити адгезію гидроизолирующего покриття з основою. Розведіть рідкий компонент обмазки водою у співвідношенні 1: 1, змішайте його з сухою масою і перемішайте, щоб вийшов однорідний склад. Можна також купити вже готовий гідроізолірующій розчин. Візьміть шпатель, валик або пензель і нанесіть склад у два шари на основу, витримуючи між ними період в 4-6 годин. Для бетонних підлог застосовуйте спеціальні просочення, при цьому враховуйте, що гідроізоляцію слід заводити на стіни по всьому периметру на висоту 30 см. Стяжку і укладку плитки для підлоги виконуйте тільки через 24 години, після повного висихання мастики.
3
Очистіть поверхню стін перед нанесенням гідроізоляційного покриття від фарби і штукатурки. Покрийте підставу ґрунтувальним шаром, щоб була найкраща адгезія гідроізоляційного шару з основою. При цьому допускаються дрібні нерівності на стіні, але не гострі виступи. Проводьте початок робіт з гідроізоляції, починаючи від кутів, не забувайте заклеювати стики між стінами у ванній кімнаті герметизуючою стрічкою або уплотняющие куточки, які слід приклеїти до кутів. Ущільнюючі манжети використовуйте для виступаючих решіток і водопровідних труб, а потім покрийте їх гідроізолюючим складом. Обмазувальну мастику наносите в два або більше шару шпателем або валиком, дотримуючись інтервал для висихання кожного з них у межах 3-4 години. Після закінчення робіт, протягом 24-48 годин не ведіть у ванній кімнаті інших робіт. Слідкуйте, щоб гідроізоляційний шар в цей період не контактував з водою.