Як підключити магнітолу будинку. Як підключити до магнітоли радіо в домашніх умовах радіо форум.

Якщо у вас немає автомобіля, а автомагнітола є, її можна використовувати і вдома. Правда, на повну потужність працювати вона не зможе. Але якість звуку забезпечить цілком гідне, та й всі її функції будуть працювати не гірше, ніж в машині.
Інструкція
1
Придбайте або зберіть блок живлення з вихідною напругою в 12 В. Якщо він нестабілізований, то навіть на холостому ходу напруга на його виході ні за яких обставин не повинно перевищувати 14 В. Здатність навантаження блоку може бути і невеликий, а потужність - значно менше максимальної споживаної магнітолою. Просто магнітола не зможе розвивати максимальну вихідну потужність. Але так можна чинити лише в тому випадку, якщо блок має надійний захист від перевищення споживаного струму, а таку функцію мають в основному лише стабілізовані блоки. Блок живлення без захисту підключіть через запобіжник на 0,5 А. Якщо передбачається приймати станції не тільки на УКХ, а й на інших діапазонах, не використовуйте імпульсний блок.
2
Знайдіть в інструкції до магнітоли або в інтернеті цоколевку її роз'єму. Іноді вона вказана прямо на корпусі апарату. Підключіть до магнітоли блок живлення відповідно до зазначеної полярністю. Провід чергового живлення підключіть паралельно плюсового. Пам'ятайте, що в деяких випадках при відключенні блоку живлення апарат буде втрачати налаштування.
3
Підключіть до магнітоли стільки динаміків, на скільки вона їх вона розрахована. Спосіб їх підключення також знайдіть в інструкції, в інтернеті або на корпусі. Опір динаміків повинно бути не менше того, на яке розрахований апарат. Потужність ж їх при застосуванні блоку живлення з обмеженням струму, скажімо, до 0,5 А, може бути значно меншою. При потужному блоці живлення застосуєте динаміки, розраховані на повну вихідну потужність магнітоли.
4
Встановіть на магнітолі мінімальну гучність, потім увімкніть блок живлення і сам апарат. Якщо конструкція магнітоли не передбачає регулювання гучності без включення, перший раз поступите так: перший раз включите апарат без динаміків, зменшіть кнопками гучність до нуля, потім вимкніть живлення, підключіть динаміки і знову увімкніть.
5
Підключіть до магнітоли антену. У домашніх умовах це може бути і просто шматок дроту завдовжки близько двох метрів. Якщо передбачається приймати станції не тільки на УКХ, довжину антени можна збільшити ще на кілька метрів.
6
Налаштуйте магнітолу на бажану радіостанцію. Злегка збільште гучність. Не робіть її занадто великою. Інакше при наявності запобіжника він перегорить, а якщо блок живлення має захист, то він вимкнеться, або знизить вихідна напруга настільки, що підсвічування буде блимати, а підсилювач - хрипіти. Не забудьте після закінчення користування магнітолою вимкнути її і блок живлення. Приємного прослуховування!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=M42umT33V5o