Як зробити сережки своїми руками. Як зробити сережки в домашніх умовах.

Витончені сережки, зроблені своїми руками, не тільки ідеально підійдуть до вашого наряду і привернуть увагу до особи, але і розкажуть оточуючим про те, яка ви рукодільниця і яке прекрасне у вас відчуття стилю.
Вам знадобиться
  • Швензи
  • Тепла мильна вода
  • непряденой шерсть
  • Голки, нитки
  • Ювелірна дріт
  • Намистини
Інструкція
1
Одна з найпростіших технік для саморобних сережок - валяння з різнобарвною шерсті.Подберіте шерсть потрібних вам квітів. Якщо необхідного відтінку немає у продажу або у вас під рукою, спробуйте створити його самі, змішуючи кольори. Припустимо, вам потрібен яскравий помаранчевий колір. Візьміть пасмо шерсті жовтого кольору і пасмо шерсті червоного кольору. Складіть разом. Розділіть навпіл і знову складіть, так щоб стикалися волокна різних кольорів. Ще раз розділіть і знову складіть. Повторюйте процедуру до тих пір, поки у вас не вийде потрібний відтінок.
2
Складайте волокна шерсті паралельно один одному, поступово скотився їх в кульку. Змочіть руки в теплій мильній воді і почніть валяти кулю між долонь, як ви б вчинили з глиною або пластіліном.Пока куля ще не надто тугий, до нього можна додавати нові волокна, попередньо розпушивши їх.
3
Не забувайте час від часу змочувати руки в теплій мильній воді. Якщо води стало занадто багато, прокатайте кульку по рушнику.
4
Ваш куля буде готовий, коли він стане досить тугим і на його поверхні не буде окремих пасом і ворсинок. Добре скачаний кулю практично не змінює форму. Якщо ви давите на кульку, і він стає овальним, потрібно катати ще.
5
Для створення складної фактури ви можете додати в кулю шовкові або лляні волокна.
6
Зробіть другий кулька такого ж розміру як перший.
7
Прополощіть повстяні намистини і дайте їм висохнути.
8
Тепер залишилося прикріпити до них швензи - застібки для сережок. Звичайно, можна виготовити швензи і самим з дроту, але, як правило, це займе багато часу і копіткої праці. Так само не завжди виходить отримати ідеально рівний край дроту, який ви будете вставляти у вухо, і тоді вона буде травмувати ніжну мочку.
9
Візьміть голку з шовковою ниткою, зав'яжіть вузлик і проткніть кульку наскрізь рівно посередині. Просмикніть голку через вушко швензи. Повторіть операцію кілька разів. Закінчуйте на нижній стороні сережки, зав'язавши елегантний вузлик. Все, сережки можна носити.
10
Можна спростити завдання, зваляти один повстяний кульку і розрізавши його навпіл. У вас вийде дві сережки напівсферичної форми з цікавою фактурою на зрізі.
11
Найпростіші незвичайні сережки ви можете зробити, підібравши в магазині для рукоділля різноманітні намистини і зібравши їх на спеціальну дріт. В таких магазинах продаються намистини-фігурки, скляні намистини, металеві та намистини з напівкоштовних каменів. Ви можете навіть придбати дуже модні останнім часом намистини з муранського скла і у вас будуть не просто красиві, а й культові сережки.
12
Можна зміцнити на кінці таких сережок декоративну подвеску.Тогда почати доведеться з того, що за допомогою гостро заточеного пінцета зробити на дроті гачок. Зручно спробувати "обмять" дріт на невеликому металевому стрижні, наприклад, на спиці. Надіньте підвіску на гачок, і зафіксуйте його за допомогою невеликих плоскогубців. Якщо у вас немає необхідних інструментів, можна спробувати це зробити щипчиками для задирок.
13
Якщо ви не хочете кріпити підвіску, а хочете, щоб сережка закінчувалася бусиною, створіть на кінці дроту потовщення, яке не дозволить бусинам звалюватися. Це може бути "крапля", отримана при нагріванні дроту паяльником, або можна зробити акуратну спіраль за допомогою плоскогубців.
14
Тепер надягайте на дріт намистину або кілька намистин і, за допомогою тих же плоскогубців, закріпіть кінець дроту на Швензи. Сережки готові.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=82x3yjtGD2o
Корисна порада
Замість намистин можна так само використовувати спеціально оброблені декоративні пташині перья.Легко і просто зробити сережки з дерев'яних дисків, попередньо завдавши на них картинку в техніці декупаж. Для цього до дисків, за допомогою свердла і клею, кріпляться швензи, диски фарбують акриловими фарбами, накладають картинку і покривають лаком.Серьгі з полімерної глини підходять для тих, хто любить ліпити. Навіть володіючи мінімальними навичками в скульптурній ліпленні, можна створити дивовижні плоскі фігурки, використовуючи різноманітні шаблони.