Як розподілити ресурси.

Завдання підприємця полягає не в тому, щоб мати в своєму розпорядженні якомога більшим обсягом ресурсів, а в тому, щоб визначити їм найбільш ефективне застосування для подальшого ведення бізнесу.
Інструкція
1
Здійсніть перехід від традиційної системи сформованих постійних витрат до системи змінних витрат. Залучайте робочу силу на умови часткової зайнятості. Виробляєте комісійні продажу, розраховуйте розмір орендної плати за приміщення у відсотках від отриманого обсягу продажів. Ці методи дозволять вам привести витрати підприємства у відповідність з його доходами.
2
Залучіть зовнішні ресурси в тому випадку, якщо фірма відчуває нестачу в своїх власних (це називатиметься аутсорсингом).
3
Проведіть здачу активів компанії, які експлуатуються не в повному обсязі в довгострокову оренду (лізинг).
4
Витрачайте грошові кошти лише в самому екстреному випадку. Продумайте, після визначення обсягу всіх ресурсів, необхідних для застосування тієї чи іншої можливості для ведення діяльності вашого бізнесу, яким чином ви зможете отримати доступ до даних ресурсів, не користуючись чеками. В цьому випадку, найбільш грамотним рішенням може бути оренда будинку, або певного обладнання, на тих умовах, які могли б дозволити вносити платежі із суми доходів, отриманих від клієнтів.
5
Візьміть грошові кошти у інвестора для покупки всіх необхідних приміщень, а також обладнання. Це слід робити тільки в тій ситуації, якщо іншого виходу просто не існує.
6
Використовуйте мережевий графік для розподілу ресурсів. Він може бути створений в процесі формування сфери надання послуг. В такому випадку необхідно розробити такий спосіб доставки випучкаемих виробів чи надання послуг, який дозволить повністю задовольнити споживчий попит. Це зможе впливати на процес регулювання ринкового попиту. При цьому система надання товарів повинна бути розроблена і чітко задокументована фахівцями компанії.