Як перевірити регулятор напруги від генератора. Як перевірити в автомобілі напругу.

Низькі обороти коленвала при запуску двигуна, тьмяне світло фар (особливо при включеному дальньому світлі) вказують на несправну роботу генератора автомобіля. Перевірити його і знайти несправний елемент можна кількома простими способами.
Вам знадобиться
  • - щітковий вузол з вбудованим інтегральним регулятором напруги;
  • - вольтметр;
  • - зовнішній регулятор напруги;
  • - запасний генератор.
Інструкція
1
Сучасні генератори автомобілів виробляють трифазний змінний струм, який випрямляється вбудованим доданими мостом. У деяких моделях генераторів в щіткових вузлах вбудований інтегральний регулятор напруги. В інших моделях регулятор напруги зовнішній, він знаходиться в моторному відсіку автомобіля і підключений до щітковому вузлу генератора.
2
Для перевірки роботи регулятора напруги в автомобілі включіть в ньому систему запалювання. Перевірте вольтметром напругу на плюсовому виведення реле-регулятора. Воно повинно дорівнювати напрузі на акумуляторі автомобіля. Якщо цієї напруги немає, перевірте ланцюг живлення від акумулятора до замка запалювання, замок запалювання, ланцюг живлення від замка запалювання до реле напруги.
3
Потім перевірте напругу, що виходить з реле - регулятора напруги. Робіть це на клеми щіткового вузла генератора. Так ви перевірите справність ланцюга від регулятора до генератора автомобіля. При заглушеному двигуні автомобіля це напруга повинна бути дорівнює або більше 8 Вольт. При відсутності цієї напруги перевірте ланцюг від нього до генератора. Якщо ланцюг справна, замініть реле-регулятор напруги.
4
Якщо в автомобілі встановлений генератор з вбудованим в його щітковий вузол інтегральним регулятором напруги, при включеному запаленні перевірте, чи надходить напруга 12 Вольт на клему щіткового вузла. Якщо напруга надходить, а генератор не працює - замініть щітковий вузол з вбудованим інтегральним регулятором напруги.
5
Заведіть двигун автомобіля. Підніміть обороти коленвала до 3000 об/хв. Заміряйте напруга на плюсовому виведення генератора. Воно не повинно виходити з межі 13,8-14,2 Вольт. Увімкніть фари в режимі дальнього світла. Ще раз заміряйте величину напруги на виході генератора. Воно може зменшитися, але не нижче 13,3 Вольт. У такому випадку регулятор напруги справний.
википання електроліту в акумуляторі автомобіля ВАЗ 2106 може спровокувати несправний регулятор напруги, що пропускає зайве підвищена напруга в бортову мережу.
Вам знадобиться
  • Вольтметр.
Інструкція
1
Перевірка працездатності регулятора напруги проводиться на працюючому двигуні з частотою обертів коленвала, що не перевищують 3000 об/хв.
2
Отже, запускається двигун, і його обороти доводяться до зазначеної частоти, після чого вольтметром вимірюється напруга на клемах акумулятора. Якщо напруга не перевищує, в разі знеструмлення всіх електроприладів, 14,8 В, то регулятор справний. А якщо напруга перевищує зазначені дані, тоді потрібно з'єднати додатковим кабелем корпус генератора з кузовом машини, і якщо після виконаних дій напруга залишиться підвищеним, то дані свідчать про явне порушення працездатності регулятора напруги.
3
Але в тому випадку, коли після приєднання додаткового кабелю напруга стабілізується і залишається в заданому режимі, тоді необхідно зачистити штатні контакти з'єднання "маси" двигуна з кузовом машини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QvhxE6j6iz4