Як приклеїти пучкові вії.

Жінкам завжди хочеться виглядати добре. При цьому суворій критиці піддається все, в тому числі й вії. Для цього купуються дорогі туші, здатні зробити погляд спокусливим і сексуальним, але більш легким способом вважається наклеювання пучкових вій.
Вам знадобиться
  • Пучкові вії, клей, пінцет, олівець для очей або підводка, туш, зубочистка, дзеркало, ножиці.
Інструкція
1
Виберіть пучкові вії. Справа в тому, що від цього етапу в наслідок буде залежати, наскільки добре виглядає ваш образ. В ідеалі придбані війки повинні бути те ж довжини, що і ваші власні. Тоді погляд буде більш природним. Якщо ж ви трохи помилилися з розміром, то куплені пучки можна буде трохи підрізати.
2
Окресліть лінію росту вій. Для цього можна скористатися підведенням або олівцем. Тонка лінія допоможе вам рівно наклеїти пучки, а також замаскує місця їх прикріплення.
3
Умочіть пучок в клей. Спочатку нанесіть клей на тильну сторону долоні, потім пінцетом візьміть пучок і умочіть його в клей. Все це потрібно робити дуже акуратно, інакше образ може бути зіпсований. Почекайте трохи (20-30 секунд), це потрібно, щоб клей трохи підсох і краще схоплювався. Якщо ви використовуєте вії вперше, то клей вам не знадобиться, виробники продумали цей момент.
4
Після цього насадите пучок до своїх віям. Важливо, щоб він опинився максимально близько до них. Починати нарощування слід з зовнішнього куточка ока, поступово рухаючись до внутрішнього. Уважно стежте за кутом нахилу вій, він повинен бути однаковим, інакше вийде легка асиметрія очей.
5
Закрийте очі. Це необхідно, щоб пучки краще приклеїлися. Тут важливо хоча б пару хвилин не відкривати очі.
6
Перевірте міцність клею. Після закінчення роботи почекайте 20 хвилин і спробуйте звичайної зубочисткою зрушити підставу пучків. Якщо це вийшло, нанесіть невелику кількість клею на зубочистку і поправте пучок.
7
Нанесіть туш на вії. Туш допоможе вам позбавитися від видимої кордону приклеєних пучків і власних вій, а погляд стане природним.
Корисна порада
Вибір натуральних вій і гіпоалергенного клею допоможуть вам позбавитися від можливої алергічної реакції - свербіння і печії.