Як скласти грамотне резюме на роботу. скласти резюме в Казахстані.

Ще кілька років тому резюме мало чим відрізнялося від простої анкети, та й роботодавці не вимагали його надання. Зараз же без грамотно складеного резюме ймовірність знайти хорошу роботу зводиться до мінімуму, навіть якщо ви улаштовуєтеся через знайомих, тобто воно виступає в ролі візитної картки.
Інструкція
1
Постарайтеся, щоб резюме увійшло на одну сторінку. Пам'ятайте, що воно служить таким собі анонсом в ваших відносинах з роботодавцем. Ви повинні зацікавити його інформацією, а вже при співбесіді розкрити свої навички та досягнення повністю.
2
Логічно і послідовно викладайте інформацію. Чи не оформляйте резюме суцільним текстом, ви навіть можете виділити важливі моменти. Пам'ятайте, що воно має бути оформлено таким чином, щоб його було легко читати.
3
Спочатку вкажіть прізвище, ім'я та по батькові повністю. Потім точно сформулюйте посаду. Якщо ви йдете цілеспрямовано на співбесіду і знаєте, яку посаду вам запропонують, то це формулювання слід написати і в резюме, тобто якщо ви претендуєте на вакансію «бухгалтер», то не слід писати «економіст».
4
Освіта відіграє важливу роль в подальшому працевлаштуванні. Якщо ще кілька років тому цим критерієм приділялося не так багато уваги, то сьогодні важливо не тільки його наявність, але і якість. Вкажіть роки навчання, навчальний заклад, спеціальність та факультет.
5
Якщо раніше ви закінчили які-небудь курси, уважно подумайте, які з них написати в резюме. Все перераховувати не потрібно, зупиніться на тих, які показують ваш професійний рівень саме на посаді, яку ви хочете зайняти. Тобто для бухгалтера можна вказати все, що стосується паперів, обліку, а от, наприклад, курси дизайнера краще опустити.
6
В резюме вкажіть досвід роботи, причому почніть з вказівки останнього і так по спадаючій. Напишіть найменування організації, вид її діяльності та займану посаду. Чітко сформулюйте посадові обов'язки.
7
В блоці «Навички» вкажіть такі вміння, як знання комп'ютера, іноземних мов, велика швидкість друку, знання кадрового справи, володіння оргтехнікою та інші. Намагайтеся писати ті, які знадобляться вам в процесі роботи на даній посаді.
Перший етап в пошуку роботи - це складання резюме. Здавалося б, що складного? Написали про свою освіту, перерахували місця роботи, розповіли про досвід. Але чому одних людей запрошують на співбесіди, а інші резюме залишаються без відповіді?
Грамотно складене резюме значно підвищує шанси влаштуватися на бажану роботу. Навіть володіючи недостатнім досвідом роботи, резюме можна скласти так, що роботодавець повірить в ваше бажання трудитися саме в його компанії. На перегляд резюме людина витрачає одну-дві хвилини. Тому підійдіть відповідально до його оформлення. Краще, якщо текст поміститься на одну сторінку аркуша А4, однак не варто зменшувати шрифт в спробах зробити неможливе. Пишіть традиційним шрифтом Times New Roman 12-го або 14-го розміру. Структуруйте інформацію по блокам, використовуючи для заголовків жирний шрифт більшого розміру. Не пишіть складних довгих фраз і користуйтеся списками. Це полегшить читання вашого резюме.

Про що писати в резюме

У верхньому куті помістіть блок з контактною інформацією: телефону і електронної адреси буде достатньо. Добре б вставити вашу фотографію невеликого розміру. Фото має бути в міру офіційним і хорошої якості. Найкраще фотографуватися по плечі. Далі посередині листа великим жирним шрифтом напишіть своє прізвище, ім'я та по батькові. Основний текст краще починати з короткої інформації про себе: дата народження, сімейний стан, наявність дітей, доречно вказати національность.После цього вказується освіту. Чим пізніше вона здобута - тим вище розташовується. Не потрібно вказувати всі місця, де ви вчилися, якщо вони не знадобляться в даній компанії. Наприклад, художня школа буде зайвою при влаштуванні на посаду офіс-менеджера, а для дизайнера стане додатковим плюсом. Якщо це ваша перша робота, можна вказати тему дипломної роботи після найменування ВУЗа.Опит роботи також пишеться в зворотному хронологічному порядку. Можна вказати посади, які ви займали, і виконувані обов'язки в дужках. В навичках перерахуйте: з якими програмами вмієте працювати, рівень володіння комп'ютером, знання іноземних мов та інші свої якості, які є необхідними для бажаної должності.Можно включити блок з особистими якостями. Наприклад, акуратність, пунктуальність, відповідальність. Напишіть про свої шкідливі звички. Захоплення допоможуть краще зрозуміти, що за людина претендує на посаду.

Про що писати не варто

Не пишіть свої фізичні параметри, зріст, вага, якщо ви не шукайте роботу моделью.Інформацію про домашню адресу також краще промовчати. Однак вкажіть своє місто, якщо робота знаходиться в другом.Еслі не просять, не вказуйте розмір бажаної зарплати і причини, з яких звільнилися з попереднього місця роботи.