Як розібрати комп'ютерний стілець. Як відремонтувати комп'ютерний стілець.

Якщо ваш комп'ютерний стілець зламався, і ви вирішили спробувати відремонтувати його самостійно, то перша проблема з якою ви можете зіткнутися - це порядок його розбирання. Розібрати і полагодити комп'ютерний стілець не представляє особливої праці, якщо знати деякі нюанси. Такий ремонт цілком можливо зробити своїми руками.
Вам знадобиться
  • - плоска викрутка;
  • - гумовий молоток;
  • - молоток;
  • - хрестова викрутка;
  • - кільцева виколотка
Інструкція
1
Переверніть комп'ютерний стілець вгору пятилучьем і викрутити чотири гвинти, що з'єднують сидіння стільця з механізмом регулювання висоти - піастри. Зніміть сидіння стільця.
2
Від'єднайте піастри від газліфта Так як в місці кріплення цих деталей немає різьбових з'єднань, збити піастри з газліфта можна злегка постукуючи по ній молотком. Для цього виду робіт рекомендується застосовувати гумовий молоток, щоб не пошкодити і не погнути піастри. Слід врахувати, що якщо стілець знаходився в експлуатації тривалий час, то для того, щоб від'єднати дані деталі можуть знадобитися значні зусилля.
3
Зніміть хрестовину з газліфтаОсмотріте газлифт. У нижній його частині знаходиться спеціальна кріпильна шайба, яка моментально ламається при ударі по ній молотком. Тому для того, щоб від'єднати хрестовину від газліфта необхідно використовувати спеціальний інструмент - кільцеву вибивач. Покладіть хрестовину комп'ютерного стільця між двома столами. Встановіть кільцеву вибивач. Вибийте газлифт з хрестовини за допомогою важкого молотка.
4
Демонтуйте коліщатка стільця. Витягнути їх з гнізд цілком можливо руками. Якщо в процесі даної операції металевий штир коліщатка залишився в хрестовині стільця - витягніть його за допомогою плоскогубців.
5
Огляньте хрестовину. В її центрі розташовано кільце з п'ятьма виступами, службовцями для фіксації пластмасового кожуха. Підчепити і відігніть край кожуха за допомогою плоскої викрутки. Посуньте кожух і зніміть його край з виступу. Проведіть аналогічну процедуру для всіх 5 кожухів. Вийміть заглушки з металевого корпуса.Ваш комп'ютерний стілець розібраний.