Як використовувати акрил.

Сьогодні використання акрилу поширене. З огляду на те, що цей матеріал є екологічно безпечним, а також не надає шкідливий вплив на здоров'я і на навколишнє середовище, акрил використовується в різних сферах.
Вам знадобиться
  • - акрилові фарби;
  • - вода;
  • - полотно для малювання
  • - згущувачі фарб;
  • - кисті;
  • - засіб для знежирення;
  • - акрилові лаки;
  • - акриловий пластик.
Інструкція
1
Якщо в вас прокидається прихований талант художника, намалюйте акриловими художніми фарбами картину: вона, безсумнівно, прикрасить приміщення. Акрилові фарби на відміну від масляних художніх фарб висихають досить швидко. Наносити ці фарби можна в дуже рідкому вигляді (піддаючи сильному розбавленню водою) і в злегка розбавленому стані, а також пасти (для запустіння фарб використовують спеціальні згущувачі). Причому навіть товстий шар пастообразной фарби лягає рівно і швидко висихає, але що найголовніше - не схильний до утворення тріщин.
2
Використовуйте акрилові фарби або лаки, виконані на основі акрилу, для покриття знежиреної основи: це може бути заздалегідь знежирений метал, скло, дерев'яна поверхню. Щойно нанесена фарба з легкістю може бути видалена при змиванні під проточною водою, проте якщо вона вже підсохла, то для видалення такої фарби використовуйте розчинники. Предмети, пофарбовані акриловою фарбою, не вимагають додаткового покриття лаком: фарба трохи блищить.
3
Змайструєте меблі своїми руками (кухонну або, наприклад, в дитячу кімнату), вставки якої зробіть з акрилового листового пластика. Завдяки використанню акрилового скла виготовлена вами меблі буде виглядати стильно і модно, а значить, стане справжньою прикрасою інтер'єру. Унікальність акрилового пластика полягає не тільки в його безпеці, а й в легкості догляду за ним: він не затримує бруд, дуже просто чиститься і стійкий до подряпин і іншим ушкодженням.
Зверніть увагу
Пам'ятайте акрил - легкозаймистий матеріал! Однак на відміну від інших матеріалів при горінні він не виділяє отруйний газ.
Корисна порада
Існує ще безліч інших предметів, виготовлених з акрилу: ванни, душові кабіни та інші предмети побуту, використання яких дозволить зробити життя ще комфортніше.