Як витягнути картинку. Як дістати документ з документа.

У вас є документ, створений в додатку Microsoft Word, в який вставлені картинки. Якщо вам треба витягнути ці картинки з документа без втрати якості зображення і зберегти їх в звичному растровому форматі (* .bmp, *. Jpeg, * .tiff або *.gif"), то допомогти в цьому вам можуть кілька простих кроків.
Вам знадобиться
  • • Персональний комп'ютер
  • • Ліцензійна версія пакету програм Microsoft Office
Інструкція
1
Відкрийте документ в додатку Microsoft Word. Якщо ви працюєте в версії програми 2000 або 2003 року, в головному меню натисніть вкладку «Файл», зі списку виберіть функцію «Зберегти в форматі HTML ...».
2
У вікні збереження документа вкажіть шлях, ім'я, а в списку запропонованих форматів виберіть «Веб-сторінка (* .htm, * .html)». У більш ранніх версіях Word з вкладки «Файл» в спадному списку відразу пропонується функція «Зберегти як ...».
3
Збережений документ буде виглядати таким чином: сам документ у форматі * .htm і папка з ім'ям збереженого вами документа, всередині якої ви знайдете текстовий файл з розширенням * .xml та файли растрових зображень у форматі * .jpeg або *. png. Ці файли і є ваші картинки, витягнуті з документа. Зверніть увагу на те, що кожна картинка представлена буде двома копіями: в поліпшеному і полегшеному якості зображення. Який з них вибрати - вирішувати вам.
Зверніть увагу
Якщо ви спробуєте витягти картинку шляхом прямого копіювання її в файл графічного редактора через буфер обміну, то це найчастіше супроводжується втратою якості зображення і спотвореннями в кодуванні квітів. Схожий результат вийде при створенні екранної копії з використанням функції "Print Screen".
Корисна порада
Подальші перетворення або збереження картинок в інших растрових форматах можна проводити за допомогою додатків, що працюють з растрами, наприклад, Adobe Photoshop, CorelDraw Photo Paint або звичний Paint, вбудований в стандартний набір програм для операційної системи комп'ютера Windows.