Як перевірити статус в Агента.

«Mail.Ru Агент» з кожним днем стає все більш популярним, відбираючи деяку частину користувальницької аудиторії у самого затребуваного сьогодні месенджера ICQ. Про те, як перевірити ваш статус в «Mail.Ru Агента» або поставити новий, мова піде далі.
Інструкція
1
У першу чергу необхідно увійти в «Mail.Ru Агент» під вашим обліковим записом. Для цього вам необхідно виконати наступне: запустіть «Mail.Ru Агент», введіть адресу своєї електронної пошти, пароль від неї і натисніть "ОК".
2
Після запуску вже готового до роботи «Mail.Ru Агента» праворуч на екрані ви побачите вікно програми (втім, його розташування ви можете змінювати за вашим бажанням). Зверніть увагу на значок «Mail.Ru Агента» в треї. Після входу в програму він повинен змінитися з червоного знака собаки ("@") на зелений, що означає, що ви перебувай онлайн (в мережі). Це і є ваш статус.
3
Для того щоб змінити його, натисніть правою кнопкою на значок, наведіть курсор на напис «Мій статус» і виберіть один із запропонованих варіантів: «Онлайн», «Готовий поговорити», «Відійшов», «Невидимий», « Не турбувати »,« Відключений »(зверніть увагу, що в останньому випадку ви не зможете продовжувати спілкування).
4
Крім цього, ви можете вибрати «Редагувати ...» і поставити свій власний статус. Для цього у вікні, просто виберіть відповідну вам картинку зі списку і напишіть поруч свій власний статус.
5
Втім, в цьому випадку написати великий текст у вас не вийде, у зв'язку з наявним обмеженням на кількість символів. Якщо ж текст, який вам необхідно написати в статусі, довші того, що дозволяє ліміт, ви можете написати його поруч, у тому ж вікні, під заголовком «Мікроблог».
Зверніть увагу
В «Mail.Ru Агента» встановлено ліміт на кількість знаків у статусі.
Корисна порада
Пам'ятайте адресу своєї електронної пошти та пароль до неї.