Як відновити ногу після перелому. відновлення після перелому ноги.

Перелом ноги - це серйозна травма. Крім тимчасових незручностей, пов'язаних з обмеженнями в пересуваннях, існує ще одна проблема - процес відновлення і реабілітації, від якого залежатиме подальше функціонування кінцівки. Для того щоб в найкоротші терміни і з мінімальними наслідками відновити ногу після перелому , необхідно дотримуватися наступних рекомендацій.
Інструкція
1
Після зняття гіпсу візьміть у лікаря направлення на реабілітаційну програму в фізіотерапевтичному центрі. Такі центри діють при районних поліклініках, і відвідини їх є абсолютно безкоштовним. Вони забезпечені спеціальними тренажерами і гімнастичними снарядами, які задіються в відновлювальних програмах.
2
Для якнайшвидшого одужання введіть в раціон харчування продукти, що містять вітаміни і корисні мікроелементи (особливо кальцій) - овочі, фрукти, цільнозернові крупи, а найголовніше - молочнокислі продукти.
3
Приймайте спеціальні препарати - вітаміни, харчові добавки, мінеральні елементи, що містять кальцій (звертайте увагу на ті препарати, де кальцій представлений найбільш засвоювання організмом формою).
4
Для того щоб відновити ногу після перелому, потрібно «розходжуватися кожен день, незалежно від того, потрібно йти на фізіотерапію чи ні. Починати «вчитися ходити потрібно з двох-трьох хвилин по кілька разів на день, поступово збільшуючи навантаження. Спочатку можна ходити з милицями, потім - з витонченою тросточкой.
5
Давайте окрему навантаження відновленої нозі. Це можуть бути найпростіші вправи, потім ускладнюйте їх. Такі вправи не дадуть м'язам ноги атрофироваться і відновлять нормальну ходьбу.
6
Для того щоб остаточно завершити курс відновлення, бажано провести пару тижнів в санаторії, що спеціалізується на лікуванні опорно-рухової системи. Проконсультуйтеся з лікарем, які санаторії подібної спрямованості є неподалік, і в обов'язковому порядку вимагайте у лікаря виписки направлення на лікування в ньому (цей папір забезпечить вам місце навіть в період масового напливу хворих до лікувального закладу).
7
Не забувайте, що путівку в санаторій можна купити самостійно, а можна спробувати трохи заощадити, звернувшись із заявою до профспілки організації, де ви працюєте (в цьому випадку якусь частину вартості путівки оплатить організація).