Як намотати слінг.

Міф, що слінги важко надягати, відноситься зазвичай для слінгу-шарфам. Мами сумніваються, яким чином шматок довгою тканини може утримати дитину. Насправді намотувати шарф-слінг нескладно, потрібно тільки чітко дотримуватися інструкцій.
Інструкція
1
Візьміть слінг в руки, розправте його, щоб не утворювалося складок. Складіть його навпіл, відзначте середину. Тепер прикладіть центр слінга до вашого живота.
2
Потім накладіть полотна слінга навхрест на спині. Розгладжуйте боку слінга щоб уникнути перекручування.
3
Накиньте кінці слінга з-за спини вперед через плечі. Карман, що утворився у вас на животі, розправте. Знову простежите за складками - їх не повинно бути, інакше немовляті буде дискомфортно.
4
Візьміть дитину обличчям до себе, покладіть його на плече і посадіть малюка на джгут, який розташований у вас на животі. Слінг повинен проходити під колінами малюка.
5
Візьміть край утвореного слінгом кишені і витягніть його вгору приблизно до потилиці немовляти. Основною джгут кишені повинен залишитися на місці, приблизно під колінами дитини.
6
Потім, утримуючи малюка однією рукою, починайте другий рукою підтягувати кишеню таким чином, щоб зафіксувати дитини на животі, але не надто туго.
7
Після цього натягніть бічні частини слінгу, не забуваючи підтримувати малюка. Спочатку підтягніть краю слінгу зсередини, потім розправте краю, розташовані зовні.
8
Далі обидва кінці слінга витягайте в круглі джгути, пишіть уздовж боків малюка. Трохи розправивши джгути під попою малюка, перехрестите їх.
9
Після цього розправлені частини слінгу проведіть під ніжками малюка (ніжки при цьому мають залишитися вільними зовні) і помістіть кінці за спину.
10
Залишилося тільки міцно зав'язати кінці слінга за спиною. У разі, якщо від слінга залишилися довгі кінці, вузол можна зав'язати спереду на животі. Тільки стежте, щоб він не доставляв незручностей малюкові.
Корисна порада
При зав'язуванні слінга враховуйте особливості матеріалу, з якого він виготовлений.