Як навчитися самому працювати на ПК.

Комп'ютер використовується практично у всіх сферах діяльності. Так чи інакше, але з ним доведеться зіткнутися. Тому навчання роботі на комп'ютері повинно стати однією з першорядних завдань для тих, хто з цим не знайомий.
Інструкція
1
Навчитися самому працювати на комп'ютері можна кількома способами. Перший з них полягає в самостійному придбанні навичок - методом проб і помилок. Другий спосіб передбачає використання книги-самовчителя, в якій навчання проходить поетапно. Третій варіант - перегляд навчальних відеороликів, де на живому прикладі буде показано процес навчання.
2
Багато користувачів вибирають самостійне навчання. Даний спосіб підходить людям, швидко засвоювати нову інформацію і мають досвід роботи з технікою. Залежно від здібностей людини, самостійне навчання може займати різний час. Мінусом такого способу є неможливість вивчення нюансів.
3
Навчання роботі на комп'ютері за допомогою книг для «чайників» є одним з найпоширеніших варіантів. Воно більше підходить людям старшого віку, які не так швидко і легко засвоюють нову інформацію. Плюс такого навчання полягає в тому, що вся необхідна інформація вже розкладена по поличках. Вивчення книги починайте з першого розділу. Все описувані дії повністю повторюйте на своєму комп'ютері, навіть якщо вони здаються занадто простими. Їх несумлінне виконання може привести до прогалин в знаннях. Якщо ви точно впевнені, що з інформацією якийсь глави добре знайомі, пропустіть її.
4
Для навчання будь-якої конкретної діяльності на комп'ютері використовуйте більш вузькоспрямовану літературу. Існують спеціалізовані видання, що стосуються роботи в інтернеті, з офісними програмами, з графічними редакторами та т.п.
5
Ще один варіант - перегляд навчальних відеороликів. Запустіть відео і уважно перегляньте урок. Потім повторіть описувані дії на своєму комп'ютері. Виконуйте їх поетапно. Поки урок повністю не буде засвоєний, не переходьте до наступного.