Як розчісувати нарощене волосся. заплуталися нарощене волосся біля коріння.

Процедура нарощування волосся зараз користується величезною популярністю серед представниць слабкої статі. Вона дає можливість зробити шевелюру густий і красивою, а також створити волосся бажаної довжини. Однак нараощенние волосся вимагають до себе дбайливого відношення і дотримання деяких правил догляду. Лише в цьому випадку вони прослужать вам довгий час і будуть виглядати красиво і природно.
Інструкція
1
Одним з обов'язкових моментів залицяння за такими волоссям є їх розчісування. Робити це необхідно не менше двох разів на день.Для розчісування нарощених волосся використовуйте гребінці або щітки з м'якими зубчиками або ворсинками. Не можна застосовувати щітки з кульками на кінцях щетини. Кульки можуть легко заплутатися у волоссі, порвати їх або пошкодити кератинові капсули.
2
Підсушіть волосся і, починаючи від кінчиків, поступово піднімайтеся до їх основи. Під час розчісування обов'язково притримуйте підстави волосся рукою. Це дозволяє уникнути зайвого тиску на їх коріння. Всі рухи гребінцем повинні бути м'якими і плавними, щоб не травмувати структуру волосся.
3
Слідкуйте за тим, щоб нарощені пасма в місцях їх закріплювання не сплутувалися між собою і не утворювали ковтуни. Не розчісуйте натуральне волосся проти їхнього росту. В іншому випадку їх кутікуловие шари зчепляться, що призведе до спутиванню нарощеного волосся. Якщо утворилися вузлики, розплутайте їх, коли апряді ще є вологими.
4
Після проведених процедур ретельно розчешіть все волосся від основи до кінчиків.
Зверніть увагу
Сушіть нарощене волосся природним шляхом. При використанні фена обробіть їх спеціальними засобами, що захищають від пересушування. Ніколи не лягайте спати з вологими або мокрим волоссям. Під час сну забирайте пасма в косу або в хвіст м'якою гумкою, що не натягуючи при цьому корні.Хіміческую завивку, фарбування та термообробку робіть тільки у фахівця.
Корисна порада
Не тягніть і не розчісуйте нарощене волосся в день нарощування. Щоб волосся не сплутувалися і їх легко можна було б розчесати, дотримуйтесь деякі правила їх миття та сушіння. Мийте волосся у вертикальному положенні, у напрямку росту, не закидаючи вперед. Не тримайте довгий час шампунь на волоссі.